Kışlık palto modelleri ve fiyatları ne kadar?

Kışlık palto modelleri ve fiyatları ne kadar?

Kışlık palto modelleri ve fiyatları ne kadar?

Her sezona ve fiyata uygun palto modelleri ve fiyatları için, markalar gerekli konumlamaları ve tasarımları her yıl yapmakta ve ürünlerini müşterileriyle buluşturmakta. Tekstil pazarı her sezon çok hareketli. Markaların artmasıyla bu rekabet çıldırmış durumda. Bu durum bazen müşterinin işine geliyor bazen de tam tersi etkileniyor. Paltolar modanın hem tamamlayıcı unsuru hem de mevsimlere göre soğuktan korunmak için kullanılan en önemli gereksinimlerden biri. Kadın ve erkek palto modelleri ve fiyatları, markadan markaya değişiyor. Montlarda kullanılan malzemeler de fiyatta belirleyici unsurlardan biri.

Palto Modelleri Ve Fiyatları

  • Trençkot ( kadın & erkek ) model fiyat aralığı 100-8,000 TL
  • Denizci ( kadın & erkek ) model fiyat aralığı 300- 2,000 TL
  • Pardösü ( kadın & erkek ) model fiyat aralığı 500- 15,000 TL
  • Mont ( kadın & erkek ) model fiyat aralığı 200-5,000 TL

Palto modelleri mevsimlere ve yaşam tarzına göre değişkenlik göstermektedir. Daha soğuk iklimlerin insanları trençkot tercih etken, daha sıcak iklimlerde yaşayan insanlar pardösü almayı düşünmezler. Fiyatlar da bu tercihlerden etkilenmektedir. 2016 palto modelleri ve fiyatları  açısından her bütçeye hitap etmektedir. Türkiye şartlarında, dört mevsimi yaşayan bir ülke olarak, tüm palto modelleri kullanılmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de palto modelleri ve fiyatları her zaman çok seçeneklidir.

bayan Kışlık palto modelleri en güzel Kışlık palto modelleri farklı Kışlık palto modelleri güzel Kışlık palto modelleri Kışlık palto modelleri

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir