Kısmetin Açılması ve Evlenmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Kısmetin Açılması ve Evlenmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Kısmetin Açılması ve Evlenmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Öncelikle eğer ki kısmetinizin açılmasını istiyorsanız o zaman Allah’a sığınabilirsiniz. Allah her zaman kendine sığınan insanlara yardımcı olarak güzel bir şekilde huzur bulmanıza yardımcı olur. Bu nedenle de dua etmek, Allah’a sığınmak tüm sorunlarınızın anında çözümlenmesine vesile olacaktır. Nihat Hatipoğlu da konuşmalarında bu iş için Allah’a sığınmanın önemli olduğunu, bunun için pek çok duanın bulunduğunu söylemektedir. Öncelikle bu durumdan kurtulmak, kısmetinizi açmak istiyorsanız öncelikle abdest almalısınız. Kıbleye yönelmeli ve sonrasında da besmele çekerek duanıza başlamalısınız. Tövbe ettiğinizde ve af dilediğinizde Allah’ın affedici olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Önce hamd etmelisiniz ve ardından da salavat etmelisiniz.

Sevdiğinle Evlenmek için Dua Nihat Hatipoğlu

Sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız o zaman Yasin Suresini 70 kez okumanız gerekiyor. Saf suresini okursanız 18 defa o zaman da nasibinizin açıldığını bilmeniz gerekiyor. Bu duaların içeriğinde hayırlı olanın Allah’tan istenilmesi esastır. Allah kendine edilen tüm duaları işitir, eğer doğru duayı doğru bir şekilde ederseniz Allah tarafından kabul edilecektir.

Nihat Hatipoğlu Duaları Evlilik Duası

Hayırlı bir kişi ile evlenmek, mutlu bir şekilde uzun bir evlilik sürmek istiyorsanız o zaman Nihat Hatipoğlu bu konuda da okunması gereken tüm duaları söylemektedir. Kısmetin açılması için dua Nihat Hatipoğlu her zaman bilgi vermektedir. Evlilik için dua Nihat Hatipoğlu’nu dinlemeniz gerekiyor.

kısmetin açılması için dua

https://www.youtube.com/watch?v=YCZ4D-wmepc

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.