Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşaretleri Nelerdir?

Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşaretleri Nelerdir?

Kızın Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? İşaretleri Nelerdir?

Kızın senden hoşlandığını anlama: Bir kızın sizden hoşlandığını anlayabileceğiniz bazı farklı işaretler vardır. Burada yapmanız gereken şey onu çok iyi bir şekilde incelemektedir. Kızlar  hoşlandıkları erkeklere bunu bazı farklı şekillerde gösterirler. Örneğin bir ortamda arkadaşlarınızla beraber oturuyorsanız ve arada espri yapıyorsanız size gülüyorsa bu da bir işaret olabilir. Burada yaptığınız esprilerin komik olmaması asıl nokta olarak görülebilir.

Sizinle sürekli olarak iletişime geçmeye çalışması da bu işaretlerden biridir. Sizden hoşlanan bir kız sürekli olarak sizinle konuşmak için bahane arayacaktır. Burada size farklı sorular sorabilir. Yapmak istediği şey sizinle iletişimi kurup kaynaşmayı sağlamaktır. Burada bazı ilgi duyduğu ve merak ettiği bazı şeylerin de cevabını arayacaktır. Örneğin kız arkadaşınızın olup olmadığını sorması böyle bir hoşlanmanın olup olmayacağı hakkında size ipucu verebilir. İletişim kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de beden dilidir. Sizden hoşlanan bir kız konuşurken gözlerinizin için sürekli olarak bakacaktır. Bunun yanında fiziksel olarak da size yakın durmaya çalışır. Bu şekilde sizinle daha iletişim kurar.

Arkadaş ortamında da size bazı ipuçları çıkabilir. Örneğin otururken bir ufak bir konuda arkadaşlarınızla tartışıyorsanız hemen sizi savunmaya geçecektir. Bu savunmada sizinle aynı fikirde olacağınız için daha rahat konuşmak için bahane bulacaktır. Aynı zamanda masadan kalkarken de ona dikkat etmelisiniz.

istediğim erkeği nasıl elde ederim

kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın ekşi

Siz kalkarken ve bir yere doğru giderken sürekli olarak sizi izliyorsa bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

kızın senden hoşlandığını nasıl anlarsın

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.