Kızlar Nelerden Hoşlanırlar? Erkekler İçin Kısa Bilgiler

Kızlar Nelerden Hoşlanırlar? Erkekler İçin Kısa Bilgiler

Kızlar Nelerden Hoşlanırlar? Erkekler İçin Kısa Bilgiler

kadınlar nelerden hoşlanıyor: Kızlar neleri çok severler diye tüm erkekler merak ediyorlar. Sevdiği kıza açılmak ya da hoşlanmasını sağlamak adına kızların hoşuna giden şeyler yapmak isteyen erkekler için bu konudan bahsedelim. Kızların nelerden hoşlandığını merak eden beyler için birkaç tüyo verelim.

Kızlar iltifattan hoşlanırlar. Eğer bir kızla konuşmaya başlarsanız ona gerektiğinde iltifat etmeniz ve sevgi dolu konuşmanız hoşuna gidecektir. Fakat iltifat denilince her fırsatta iltifat edilmesi gerekmiyor. Gereksiz yere yapılan iltifat kızları sıkıyor. Sadece tavlama amaçlı yapıldığı fark ediliyor. Dozunda ve yerinde iltifat edilmesi gerekir. Öyle dış görünüşe de değil, yapılan işe ya da yeteneğine iltifat edilmesi güzeldir.

Kızların bir başka sevdiği nokta ise kendilerinden gurur duyulmasıdır. Eğer kızlar başarılı bir iş yapıyor ise onunla gurur duyduğunuzu ifade etmeniz çok hoşuna gidecektir. Kızların nelerden hoşlandığı konusunda sevgiyi görmekten ve saygı duyulmasından hoşlandıklarını anlamış olmanız gerekiyor.

Kızlar Nelerden Hoşlanırlar

Kızlar için olaylara olumlu yaklaşmak önemlidir. Kadınlar fizyolojik olarak hormonları erkeklerden çok farklı yaratılmışlardır. Bu hormonlar kadınları duygusal yönden tamamıyla yönetiyor. İşte bu nedenle kızların birçok konuda hassa ve alttan alınmaya ihtiyacı olduğunu unutmayın. Mantıklı olan konularda kızları alttan almanı gerekiyor. Kızlar anlayışlı erkelerden hoşlanırlar. Bazı kızlar çok otoriter bir yapıya sahiptir. Küçüklükten beri ailenin tek çocuğu ve en büyük olarak erkek gibi yetiştirilen bir kız da kendisini yöneten bir erkekten hoşlanabilmektedir.

Kızlar Nelerden Hoşlanırlar görsel

erkekler nelerden hoşlanır nelerden hoşlanmaz

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir