Knight Online Archer Skilleri Nasıl Verilir Öğren

Knight Online Archer Skilleri Nasıl Verilir Öğren

Knight Online Archer Skilleri Nasıl Verilir Öğren

Knight Online; Noah System ile MGame Corporation tarafından geliştirilmiş bir oyundur ve oyunun temel amacı çeşitli yaratıkları tek başınıza ya da gruplar haline öldürmeniz ve sınıf atlamanızdır. Bu sayede daha üstün yeteneklere ve daha iyi eşyalara sahip olarak rakipleriniz üzerinde üstünlük kurabilirsiniz. Dünyada seksenden fazla ülkede ücretli ya da ücretsiz olarak oynanan bu oyunun milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Üç boyutlu bir MMOPRG için çok düşük bir sistem gerektiren bu oyun ortalama bir bilgisayarla bile oynanabilir.

Knight Online Warrşor Skilleri Nasıl Verilmeli

Oyunda iki farklı ırk bulunmaktadır. Bunlar el morad ile karus ırklarıdır. Oyun bu iki ırkın hiç bitmeyen savaşlarını konu edinmektedir. Oyuna her iki ırktan dilediğinizi seçerek başlayabilirsiniz. Irklar arasında bir güç ya da belirli bir özellik farkı bulunmamaktadır. Irkların tek farklı yalnızca görünüşleridir. Oyun içerisinde dört temel meslek ve bu dört meslek için üçer tane yetenek ağacı yer almaktadır.

Knight Online archer skilleri nasıl verilir merak edenler için öncelikle okçular andream base ve cz oynayabilir. Onlar için en önemli olan şeylerden biri de küçük haritayı kullanarak ws yapılan yerleri belirlemekle ks atmaktır. Takı seçilirken defansa değil dex’e bakılmalıdır. Bu nedenle düşmanlara yüksek yerlere çıkılarak saldırılmalıdır. Çünkü defansınız az olacak ve bu nedenle kolay bir av konumuna geleceksiniz. Archer skilleri mage ve priestlerde çok etkilidir.

Knight Online Archer Skilleri Nasıl Verilir Öğren

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.