Knight Online Balık Tutma Avlama Yeri Nerede

Knight Online Balık Tutma Avlama Yeri Nerede

Knight Online Balık Tutma Avlama Yeri Nerede

Dünyanın farklı bölgelerinde ücretli ya da ücretsiz olarak oynanan Knight Online MGame ile Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanmış çevrimiçi rol yapma oyunudur ve çok oyunculudur. Toplamda seksenden fazla ülkede oynanan bu oyunun milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Oyunda iki tane ırk vardır ve oyunun konusu bu iki ırk arasındaki bitmeyen savaştır.

Oyunda el morad ile karus olmak üzere iki ırk vardır. Bu iki ırk arasında bir güç ya da yetenek farkı bulunmamaktadır. Birbirlerinden olan tek farkları yalnızca görünüşleridir. Ayrıca warrior, rogue, magician, priest, porutu ve kurian olmak üzere altı temel karakter sınıfı yer almaktadır. Bu karakterlerin her birinin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Ancak oyuncular bazı sınıfları tasarımlarından farklı amaçlarla da kullanmaktadırlar. Oyunu oynarken yapacağınız ilk seçim sunucular yani dünyalar olacaktır. Her dünya birbirine bağlı olan toplamda üç tane alt dünyadan meydana gelmektedir ve edinilen eşyalar ile oluşturulan karakterlere dünyanın her üç alt parçasından ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Knight Online Balık Tutma Yerleri

Knight Online balık tutma yeri nerede sorusundan önce ilk olarak oyuna girmenizin ardından Sundires’ten bir olta almanız gerekli. Daha sonrasında ise balıkları oltayla yakalayabilmenizi için yem gerekli oluyor ve bu yemi maden topladığınız sırada çıkardığınız solucanlardan elde ediyorsunuz. Balık tutabilmeniz için her iki ırk için de belirlenmiş bir balık tutma noktası bulunuyor. El morad ırkı için Doda Camp, Karus ırkı için ise Roan Camp’a eklenmiş olan gölde balık tutabilirsiniz. Knight Online balık tutma yerleri bu şekildedir.

Knight Online Balık Tutma Avlama Yeri Nerede

14 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.