Knight Online Çar Silme Nedir? Nasıl Yapılır

Knight Online Çar Silme Nedir? Nasıl Yapılır

Knight Online Çar Silme Nedir? Nasıl Yapılır

Knight Online, MGame ve Noah System tarafından geliştirilmiş çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyunun konusu iki farklı ırk olan el morad ile karus ırklarının bitmeyen savaşlarıdır. Oyundaki amaç ise çeşitli yaratıları öldürerek seviye atlamaktır ve seviye atlayarak daha iyi yetenekler ile eşyalar edinerek diğer oyuncular karşısında üstünlük sağlamaktır.

Knight Online Char Silme

Oyun, dünyanın pek çok yerinde hem ücretli hem de ücretsiz olarak hizmete sunulmaktadır ve seksenden fazla ülkede milyonlarca insan tarafından oynanmaktadır. Oyunun en büyük avantajlarından biri de düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymasıdır. Oyuna başladığınızda yapmanız gereken ilk seçim sunucular yani dünyalardır. Her bir dünya toplamda üç adet alt dünyadan oluşmaktadır. Edindiğiniz eşyalara ve oluşturduğunuz karakterlere bağlı bulunduğunuz dünyanın üç alt parçasından da ulaşmanız mümkündür. Ancak farklı dünyalar arasında bu tür bir bağ bulunmamaktadır. Dünyaların arasında oluşturuldukları tarihten başka hiçbir fark yoktur.

Irk seçerken dilediğiniz iki ırktan birini seçebilirsiniz. Bu ırklar arasında bir güç farkı bulunmamaktadır. Irklar arasındaki tek fark görünüşleridir. Oyunda dört temel meslek ile birlikte her meslek için üçer tane yetenek ağacı vardır. Knight Online çar silme için her şeyden önce silmek istediğiniz çarın bir yanı boş olmalıdır. Yeni bir karakter açmak amacıyla boş bir yere gelmeli ve enter ile aynı zamanda sağ yönüne tıklamalısınız. Böylelikle eski karakterin üzerinde bir karakter açacak ve ilk karakteri silmiş olacaksınız. Knight online karakter bu şekilde silinir.

Knight Online Çar Silme

29 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir