Knight Online Chat Görevleri Eslant Taktikleri

Knight Online Chat Görevleri Eslant Taktikleri

Knight Online Chat Görevleri Eslant Taktikleri

Çok oyunculu, çevrimiçi rol yapma oyunu olan Knight Online; Noah System ve MGame tarafından geliştirilip NTTGame tarafından yayınlanmıştır. Dünyanın pek çok yerinde şirketler tarafından ücretli ya da ücretsiz olarak hizmete sunulan oyunun seksenden fazla ülkede oyuncusu bulunuyor. Oyunda ırklar ile sınıflar bulunmaktadır ve kontrol edilebilen iki ırk ile her ırk için beş farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Sınıflar; el morad (human) ile karus (orc) olarak ayrılmaktadır. Irkların karakter sınıfları barbarian, el morad male, el morad female, porutu, ark tuarek, tuarek, weinkle tuarek ve pury turaekdir.

Sınıflara gelince, rogue, warrior, magician, porutu, priest ve kurian  olmak üzere altı adet temel karakter sınıfı vardır. Sınıflar kendi aralarında yeteneklerine göre ayrılırlar. Oyuncuların farklı amaçlar ile kullandığı sınıflar da vardır.

Knight Online Chat Görevi Nedir

Oyunda sekiz tane görev bulunmaktadır. Birinci görev; maradon Merchant’dır ve Shymer başlangıçlı olmakla birlikte toplam verdiği exp 67.125.000’dir. İkinci görev; Sentiel’dir ve Melverick başlangıçlıdır. Toplam verdiği exp 58.000.000’dir. Üçüncü görev; Hunter’dır ve Jareugeu başlangıçlıdır. Toplam verdiği exp 97.500.000’dir. Dördüncü görev; Goblin Subjugation’dır ve Raul başlangıçlıdır. Toplam verdiği exp 117.750.000’dir. Beşinci görev; Captain’dir. Pasha başlangıçlıdır ve toplam verdiği exp 86.125.000’dir. Altıncı görev Base Scout’dır ve Crewjed başlangıçlıdır. Yedinci görev; Magic Association’dur ve Bros başlangıçlıdır. Son olarak sekizinci görev ise Avisor’dur ve Herga başlangıçlıdır. Knight online chat görevleri kısaca bu şekildedir. Online chat görevi detaylarına kolayca erişebilirsiniz.

Knight Online Chat Görevleri Eslant Taktikleri

16 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.