Knight Online Çok Kasıyor Oynayamıyorum Ne Yapmalıyım

Knight Online Çok Kasıyor Oynayamıyorum Ne Yapmalıyım

Knight Online Çok Kasıyor Oynayamıyorum Ne Yapmalıyım

Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma olan Knight Online seksenden fazla ülkede milyonlarca insan tarafından oynanan bir oyundur. Knight Online çok kasıyor ne yapmalıyım diye merak edenler için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

Bilgisayar Kasıyor Ne Yapmalıyım

Oyun her noktada normalken ancak moradona geçince takılma yaşanıyorsa oyundayken görev yöneticisi üzerinden işlemler sekmesine gelin ve ardından Knight Online exe bulup üzerine sağ tıklayın. Öncelik atadan yüksek seçeneğini seçin.

Oyun eskiden bu kadar donmuyor son zamanlarda çok fazla donuyor diyorsanız bilgisayarınızı Combofix programı ile tarayarak virüslerden kurtulmanız gerekiyor. Oyunda takılma yok ancak lag var ise DNS ayarlarınızı otomatik yapmalısınız.

Oyuna girdiğinizde kasma sorununu her yerde yaşıyor ve DC oluyorsanız sistem özelliklerinizi yükseltmelisiniz. Knight Online oynamak için önerilen sistem özellikleri; en az 2 GB RAM, en az 1 GB ekran kartı ve en az 10 GB boş depolama alanıdır. Bu özellikler ile oyunu daha rahat oynayacaksınız. Knight Online kasıyor ne yapabilirim diyenler için çözümler bu şekilde özetlenebilir.

Ancak bu tür sorunlar bazen bilgisayarınızdan değil yalnızca oyunun kendinden de kaynaklanabilmektedir. Sorunlarınız için her yolu denediniz ancak bir sonuç bulamadıysanız aceleci olmayın ve çözülmesi için biraz zamana bırakın. Oyunun kasmasının üç sebebi olabilir; oyunda çok oyuncunun olması, bilgisayar donanımızın yetersiz olması ve oyunda options seçeneklerini bilmemeniz olabilir.

Knight Online Çok Kasıyor

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.