Knight Online E Posta Mail Adresimi Unuttum Ne Yapabilirim

Knight Online E Posta Mail Adresimi Unuttum Ne Yapabilirim

Knight Online E Posta Mail Adresimi Unuttum Ne Yapabilirim

Çok oyunculu ve çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Knight Online Noah System ile MGame Corporation tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından yayınlanmıştır. Dünya üzerinde seksenden fazla ülkede oynanan bu oyunun milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Oyunda el morad ile karus olmak üzere iki tür ırk vardır ve oyunun konusu bu iki ırkın bitmeyen savaşlarıdır.

Oyundaki amaç; çeşitli yaratıkları öldürmek ve seviye atlamaktır. Seviye atlayarak daha iyi yetenekler ile daha iyi eşyalara sahip olarak rakipleriniz karşısında üstünlük sağlayacaksınız. Oyunda iki ırktan istediğiniz birini seçebilirsiniz. Irklar arasında yetenek ya da güç farkı bulunmamaktadır. Irklar arasındaki tek fark yalnızca görünüşleridir.

Oyunda yapacağınız ilk seçim dünyalar olacaktır. Her bir dünya birbirine bağlı olan üç adet alt dünyadan meydana gelmektedir. Oluşturmuş olduğunuz karakterlere ve edindiğiniz eşyalara bağlı bulunduğunuz dünyanın her üç alt parçasından da ulaşabilirsiniz ancak dünyalar arasında bu şekilde bir bağ bulamazsınız.

Knight Online E-Posta Adresimi Unuttum

Oyunu oynayabilmek için üye olmanız ve sizden istenilen bilgileri kutucuklara yazmanız gerekiyor. Oyuna başlayabilmeniz için gerekli olan aktivasyon kodu yazdığınız e-posta adresine gönderileceği için geçerli bir adres yazmaya dikkat etmelisiniz. Knight Online e posta adresimi unuttum diyorsanız da forgot ID? deyip tahmin ettiğiniz email adreslerini yazıyorsunuz. Bu şekilde hem ID adresinizi hem de email adresinizi buluyorsunuz. Knight online email adresinizi bu şekilde bulabilirsiniz.

Knight Online E Posta Mail Adresimi Unuttum

13 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir