Knight Online İtem Kiralama Yeri Ve Levelleri

Knight Online İtem Kiralama Yeri Ve Levelleri

Knight Online İtem Kiralama Yeri Ve Levelleri

Noah System ile MGame Corporation tarafından geliştirilen ve NTTGame tarafından yayınlanan Knight Online, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyun, dünyanın pek çok farklı bölgesinde ücretli ya da ücretsiz olarak hizmete sunulmaktadır ve seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Oyunda iki farklı ırk ve her ırk için altı farklı karakter sınıfı yer almaktadır. Bu karakter sınıfları; warrior, rogue, priest, mage, porutu ve kuriandır.

Bu sınıflar ayrıca kendi aralarında da yeteneklerine göre ayrılırlar. Tasarımlarından daha farklı amaçlar ile kullanılan sınıflar da bulunmaktadır. Warrior; oyunun tank karakteri olarak bilinir. Rogue; hız ve yeteneğin öne çıktığı bir karakterdir. Mage; alan büyüleri ile yaratıklar ile düşmanları toplu halde öldürebilir. Priest; en fazla aranan parti üyesidir. Porutu; zehirleriyle düşmanları en kısa sürede öldürebilen ve kara büyülerini savaşta kullanmaları için en çok aranan karakterlerdendir. Kurian ise kısa süreli tank karakter olabilmektedir.

İtem Kiralama Steam

Knight online item kiralama için; öncelikle Maradon Town’a gideceksiniz. Burada merdivenlere çıkmadan Mercenary Officer’a gidecek ve sağ tuş yapacaksınız. Sonra ilk seçeneğe tıklayacak ve Open The Armory’e basacaksınız. Next’e tıklayacak ve Take It’e bastığınız anda itemleriniz gelmiş olacak. 1m karşılığında +60 Lwlde kiralayabilirsiniz. +40 Lwl üstünde her Job’ta kiralanabilir. Lwl yükseldikçe kiralamanın miktarı da artacaktır. knight online item nasıl kiralanır bu şekilde özetlenebilir.

Knight Online İtem Kiralama Yeri

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir