Knight Online’a Kayıt Olamıyorum Nasıl Kayıt Olunur

Knight Online’a Kayıt Olamıyorum Nasıl Kayıt Olunur

Knight Online’a Kayıt Olamıyorum Nasıl Kayıt Olunur

MGame Corporation ile Noah System tarafından geliştirilmiş olan Knight Online’ın yayıncısı NTTGame’dir. Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan bu oyun el morad ve karus ırklarının bitmeyen savaşlarını konu ediniyor. Oyunda dilediğiniz ırktan birini seçebilirsiniz. Her iki ırk arasında bir güç ya da belirgin bir özellik farkı bulunmuyor. Yalnızca görüntüleri farklı olan ırklardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Oyunun en avantajlı yönlerinden biri ide gayet düşük sistem gereksinimleri ile oynanabiliyor olmasıdır. Oyun içerisinde yapmanız gereken ilk seçim dünyalar yani sunuculardır. Her dünya birbirine bağlı olmakla birlikte toplamda üç tane alt dünyadan oluşmaktadır. Edindiğiniz eşyalara ve oluşturduğunuz karakterlere bağlı olduğunuz dünyanın üç alt parçasından da ulaşabilirsiniz. Ancak farklı dünyalar arasında böyle bir bağ bulunmaktadır. Dünyaların arasındaki tek fark oluşturulma tarihleridir. Bunun dışında başka bir fark bulunmaz. Ayrıca oyunda dört tane temel meslek ve bu mesleklerin her biri için üçer tane yetenek ağacı bulunmaktadır.

Knight Online Kayıt Ol

Oyunu oynayabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Knight Online’a kayıt olamıyorum diyorsanız kayıt olabilmeniz için; şifreniz 6-20 karakterden oluşmalı, kullanıcı adınız 6-20 karakterden oluşmalı, takma adınız 3-30 karakterden oluşmalı, takma isminiz de yalnızca harf, rakam ya da “_” sembolü yer almalı, üyeliğinizin tamamlanabilmesi için e-posta doğrulaması yapılmalı ve yaşınızın on üçün üzerinde olması gerekmektedir. oyuna kayıt olamıyorum diyorsanız bunları kontrol etmenizde fayda var.

Knight Online

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir