Koç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Arasındaki Farklılık Ve Uyumlar

Koç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Arasındaki Farklılık Ve Uyumlar

Koç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Arasındaki Farklılık Ve Uyumlar

Duygusal yapısı ile bilinen balık burcu, liderlik vasıfları güçlü olan koç burcu ile iyi bir ilişki içerisindedir. Konu aşka geldiğinde ise iki taraftan birinin baskın olması bu ilişkinin ömrünün çok daha uzun olmasını sağlayacaktır. Balığın duygusal yapısı ve koç burcunun analitik bir yapıya sahip oluşu iki taraf için problem oluşturmazsa bu ilişki mutlu bir evlilikle bile sonuçlanabilir.

Balık burcu ve koç burcunun birlikteliği bir bakıma zıtlıkların uyumu olarak da adlandırılabilir. Her iki burç birbirinden çok farklı karaktere sahiptirler. Balık burcu çok sadık bir burçtur ve karşısındaki kişinin de böyle olmasını bekler. Ancak koç burcu kimseye körü körüne kimseye bağlanmaz. Mantık, koç burçları için çok önemlidir. Balık burcunun samimiyetine inandığı takdirde ona hayatının aşkını yaşatacaktır. Balık burcu çok duygusal ve hassas bir burçtur. Bu noktada koç burcu kadınlarının çok dikkatli olması gerekmektedir.

Koç burcu kadını için duygusallık geri plandadır. Durum bu şekilde olunca da koç burcu kadınları zaman zaman balık burcu erkeklerini kırabilmektedirler. Ancak her iki burcun arasında kuvvetli bir bağ varsa bu durumdan o kadar da etkilenmezler. Koç burcu ile balık burcunun uyumuna on üzerinden puan verilecek olunursa puanımız yedi ya da sekiz olacaktır. Bu biraz da kişilerin nasıl bir tutum içerisinde olduklarına göre değişir.

koç burcu kadını

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.