Komik Sözler kısa ve resimli Facebook İndir

Komik Sözler kısa ve resimli Facebook İndir

Komik Sözler kısa ve resimli Facebook İndir

Güne neşeli ve enerjik bir başlangıç yapmak istemez misiniz? Sizi gülümsetecek ve gün boyu pozitif kalmanızı sağlayacak komik sözler okuyarak kendinizi çok daha iyi ve canlı hissedebilirsiniz. Neşenize neşe katacak birbirinden esprili ve renkli cümleyi siz de okumalısınız. Terapi etkisi yaratacak ve size tüm sorunlarınızı unutturacak olan bu sözlerle yüzünüzde kocaman bir gülümseme belirecek.

Esprili Sözler

Yüzünüzü gülümsetmek bir yana sizi kahkahalara boğacak sözlerle en keyifsiz olduğunuz anlarda bile çok neşelenecek ve kendinizi harika hissedeceksiniz. Komik, esprili ve neşeli sözler en kötü anlarda bile yüzünüzü gülümsetir. Gülmeye ve biraz neşelenmeye ihtiyacınız olduğunda bu sözleri okumalısınız. En komik sözler ile moraliniz hemen yerine gelecektir. Sizi neşelendirecek ve kahkahalara boğacak olan bu cümleler yorgun ruhunuzu bir anda canlandıracak ve sizi kendinize getirecek. Bu sözleri okuduktan sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizi siz de göreceksiniz.

Komik Sözler Kısa Ve Öz

Aşk hayatınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz? Gidenin kolundan sıkı sıkı çekin ve birden bırakın öyle daha hızlı gider. Tüm sorunlarınızla dalga geçmenizi ve hayata çok daha pozitif bakmanızı sağlayacak olan bu sözler sayesinde kendinizi kötü hissettiğiniz tek bir an bile olmayacaktır. Size neşe katacak, yüzünüzü güldürecek hatta pek çoğu sizi kahkahalara boğacak olan bu sözlerle güne başlayın ve gününüzün ne kadar güzel geçtiğini siz de görün.

Komik Sözler anlamlı Komik Sözler face Komik Sözler facebook paylaş Komik Sözler facebook Komik Sözler facede paylaş Komik Sözler kısa Komik Sözler paylaş Komik Sözler resimli Komik Sözler tumblr Komik Sözler

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir