Kova Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Evlilik Uyumu İlişkisi Nasıldır?

Kova Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Evlilik Uyumu İlişkisi Nasıldır?

Kova Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Evlilik Uyumu İlişkisi Nasıldır?

Bu iki burcun beraberliği çok heyecanlı ve çok enerjik olur. Koçlar güçlü fikirlere sahip burçlardır. Öncelikleri her zaman kendileridir ve her zaman ben diyerek hareket ederler.

Aranızda yaşanan güç savaşından kurtulmayı başarabildiğiniz takdirde birlikte çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İlişkinizde hiçbir şekilde rekabete girmemeli ve bu duygunuzu dışarıya yöneltmelisiniz. Kova ile koç burcu arasında yaşanan ilişki yoğun ve çok hareketli bir ilişkidir. Kova insanı çok değişken bir yapıya sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da duygusal bir yapıya sahiptir.

Kova burcu kadını ile kova burcu erkeği ilk etapta birbirlerinden çok etkilenirler. Ancak ilerleyen zamanlarda kova burcunun duygusallığı daha ön plana çıkabilir. Koç burcu da bu duygusallığı biraz fazla bulabilir. Bu nedenle her iki burç birbirinden zaman içerisinde uzaklaşabilirler. Kova burcu kadını duygularını ve kendini her zaman çok iyi ifade edebilen bir burç olarak bilinir. Koç ise konuşmaları ile değil daha davranışları ve hareketleri ile ifade eden bir burçtur.

Kova burcunun karşı tarafı anlayabilmesi için sürekli olarak özel bir çaba gerekebilir. Ayrıca bu iki burç seksüel açıdan da uyumlu olmayabilirler. Bunun sebebi olarak ise kova burcunun aşırı duygusal yapısı gösterilebilir. Kova burcu kadını ile koç burcu erkeği aynı yönde hareket etmeyi başarabilirlerse mutlu bir evlilik kurabilirler.

kova burcu kadını

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.