Küçük mutfak dolapları modelleri ve renkleri

Küçük mutfak dolapları modelleri ve renkleri

Küçük mutfak dolapları modelleri ve renkleri

Eğer mutfağınız küçük ise buna paralel olarak küçük mutfak dolapları kullanmak durumunda kalmanız da olasıdır.

Küçük Elektronik Aletler

Mutfak dolaplarıyla birlikte mutfakta kullandığınız elektronik aletleri de mümkün olduğunca küçük seçmekte yarar bulunmaktadır. Bu aletler için yapılacak dolap veya bu aletlerin etrafına yapılacak dolapların da bu kapsamda küçük olacağını göreceksiniz. Bu durumda da küçük dolaplar size daha geniş mekan oluşturacaktır. Ankastrenizi, buzdolabınızı ve ocağınızı, fırınınızı en küçük modellerden alırsanız elbette ki bunların yanındaki dolaplarınız da küçük olacaktır. Ancak küçük dolaplar elde edeceğim diyerek de hiç kullanışsız dolaplar yaptırmak da sizin görsel olarak güzel görünmesine rağmen kullanılamayacak dolaplar elde etmenize neden olabilir. Bu nedenle mümkün olduğunca küçük dolaplar yanında kullanışlı dolaplar da sizin işinizi görmesi bakımından daha uygun olacaktır.

Mutfakta Raflardan Faydalanma

Küçük mutfak dolapları kullanmak için elbette ki duvarlara yapılacak raflar da önemlidir. Çünkü dolaplarda saklamanız gereken malzemeleri raflara koyarak daha küçük dolaplar için zemin hazırlamış olursunuz. Bununla birlikte buzdolabınızın kenarına bile mıknatıslarla tutturulmuş raflar yerleştirerek dolap ihtiyacınızı en aza indirebilirsiniz. Böylece dolap ihtiyacınız azalacağı için küçük dolaplarla işinizi görebilirsiniz. Dolap ihtiyacınızı gerektirmeyecek şekilde dolap ile tavan arasında bulunan boşluğa da nadir kullandığınız eşyalarınızı koyabilirsiniz. Böylece mutfakta dolaplara yerleştireceğiniz daha az malzemeniz olacağından geniş dolaplara da ihtiyaç duymayacaksınız. Mutfağınızın her köşesini en güzel şekilde kullandığınızda küçük dolaplar bile işinizi rahatlıkla görebilecektir.

Küçük Mutfak Dolapları görsel küçük mutfak dolapları modelleri küçük mutfak dolapları resimleri küçük mutfak dolapları tumblr resimleri küçük mutfak dolapları tumblr Küçük Mutfak Dolapları yeni Küçük Mutfak Dolapları

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir