Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı Anlatımlı Ve Açıklamalı

Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı Anlatımlı Ve Açıklamalı

Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı Anlatımlı Ve Açıklamalı

Birbirin farklı yetenekler isteyen ve bittikten sonra insanı şaşırtan el işlerinin başında kurdele nakışı ile yapılan gül, yaprak, meyve gibi işlerdir. Kurdele ile istediğimiz gibi bir gül şekli oluşturma imkânımız bulunmaktadır. Bunun için aklımızda bir fikir olması ve bunları oluşturacak malzemelerimizin olması yeterli. Bundan sonra hemen işe koyularak birbirinden şık desenler oluşturuyoruz. Bu oluşturacağımız örneklerden biri de kurdela nakışı büzgülü gül yapımı olmaktadır. Kurdela nakışı ile büzgülü güllerin yapımı zannedildiğinden de kolaydır. Ancak bu işin tekniğini bilmek veya örneklerinden yola çıkarak yapmak daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Kurdele malzemenizi büzgü haline getirip güzel bir gül oluşturabilirsiniz.

Kurdele Nakışı Büzgülü Güllerin Modelleri

Model anlamında kurdele nakışı büzgülü gül yapımında önemli olan 3 boyutlu bir görselliğin alınabilmesidir. Yani siz el yeteneğinizi kullanıp emek verdiğinizde ortaya çıkacak olan sonuç, güzel bir gül olacaktır. Bunun içinde iki renk üzerinden çalışmalar yapılabilir. Genel olarak beyaz ve kırmızı renkler, gülü doğrudan yansıtmak için önemlidir. Fakat siz buna siyah ve mavi gibi renkleri de kullanarak büzgülü gül yapımını oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak kendinizi kısıtlamadan, hayal gücünüz neyi oluşturmak istiyorsa, işin tekniğini kavradıktan sonra onu yapmak için önünüzde engel yoktur. Çünkü gerçek anlamda kurdele nakışı ile büzgülü gül yapmak çok güzel bir sonucu oluşturmaktadır. Kısaca naif bir güzellik olduğu söylenebilir.

değişik Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı en güzel Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı farklı Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı güzel Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı harika Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı kolay Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı facebook Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı resimli Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı tumblr Kurdele Nakışı Büzgülü Gül Yapımı

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.