League Of Legends (Lol) Oyunu Şampiyon İade Etme Nasıl Yapılır

League Of Legends (Lol) Oyunu Şampiyon İade Etme Nasıl Yapılır

League Of Legends (Lol) Oyunu Şampiyon İade Etme Nasıl Yapılır

League Of Legends strateji oyunları ile rol yapma oyunlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir oyundur. Online olarak oynanabilmesi sayesinde takım kurabilir aynı zamanda sosyal bir ortam elde edebilirsiniz. Kendine özgü özellikleri bulunan şampiyonlardan oluşan takımların, değişik savaş meydanlarında ve değişik oyun modlarında karşı karşıya mücadele vermesiyle hırslı bir oyun olma özelliğini taşır. Sürekli güncellenen bir oyun olmasıyla oyunculara sıkılmadan eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunar. Oyuncular bazen yanlışlıkla şampiyonları alabilmektedir. Bu League Of Legends oyununda şampiyonları iade etmek oldukça kolaydır. Mağazaya girip satın alınanlar bölümüne tıklamanız gerekiyor. Orada aldığınız şampiyonu görürsünüz ve karşısında iade et yazısı bulunur. Ona bastığınız anda şampiyonu iade etmiş olursunuz. Ama şampiyon iade etmek için 3 hakkınız olduğundan dikkatli olmanız gerekmektedir.

League Of Legends Şampiyonlar

League Of Legends oyununda bulunan bazı şampiyonlar ve özellikleri aşağıda sıralandığı gibidir:

  • Lux: İyilik Leydisi olarak bilinen Lux büyü kullanma becerisi ile bir yetenek gücü şampiyonudur.
  • Leona: Bir diğer adı Seher Işığıdır. Dayanıklı, saldırgan, oyundan düşürücü ve koruyudur. Alan kontrol yeteneği oldukça yüksektir.
  • Lee Sin: Yani Kör Keşiş olarak da bilinen Lee Sin, düşmanının kalp atışını dinlemesiyle ve ses dalgası gönderebilmesiyle yerini tespit eder. Yedi ayrı beceriye sahip olması nedeniyle oyuncusuna büyük ayrıcalık katar.

League Of Legends Oyunu Şampiyon İade Etme Nasıl Yapılır

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir