League Of Legends Yasuo Oynanış Taktikleri Ve İpuçları

League Of Legends Yasuo Oynanış Taktikleri Ve İpuçları

League Of Legends Yasuo Oynanış Taktikleri Ve İpuçları

League Of Legends Yasuo taktikleri öncelikle pasif rakipten ya da minyondan gelen bir hasar olduğunda kalkan çıkarır ve bu kalkanın emdiği hasar level atladıkça artmaktadır. Pasifin diğer bir özelliği de %50 kritik ihtimalini artırmasıdır. Çelik fırtına özelliğine gelinecek olursa, Yasuo’nun kılıcıyla ileriye bir atak yapması ve değdiği ilk minyona veya şampiyona kırmızı güçlendirme vb şeyler etki etmektedir.

League Of Legends Yasuo Rehberi

Rüzgar duvarı, Yasuo’nun korunma sisteminin en önemli özelliği olarak bilinir. Atılgan kılıcın etkinleştirilmesi üzerine Yasuo hedeflenen rakibe veya minyona doğru atılır, rakibe büyü hasarı verir. Bu özelliği rakibi dürtmek için kullanabilirsiniz. Örneğin; atılgan kılıç ile herhangi bir minyona atılarak rakibe yaklaşmalı ve rakibe çelik fırtına atmalısınız. Daha sonra ise atılgan kılıç ile başka bir minyona atılarak kaçmalısınız. Bu taktik oldukça risklidir ve atik sihirdalar tarafından yapılması çok daha etkili olur. Böylece rakipten hasar alınmaz. Ancak pasif yüzünden hasar alsanız bile çok fazla hasar almazsınız.

Son nefes yeteneğini ise havaya savrulan rakiplerinize karşı kullanabilirsiniz. Ancak her havaya savrulan rakip için kullanamazsınız. Rüzgar duvarı yeteneğinizi aktif kullanmanızın sonucunda takımınızı koruyabilirsiniz. League Of Legends Yasuo ile merak ettiğiniz şeyler kısaca bu şekilde özetlenebilir.  Rakibe karşı üstün konumdaysanız onu mümkün olduğunca koridorda rahatsız etmelisiniz ancak pasifinizin dolmuş olmasına da dikkat etmelisiniz.

League Of Legends Yasuo Oynanış Taktikleri

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.