Lg G2 Telefonunda 4g Ayarları Nasıl Yapılır

Lg G2 Telefonunda 4g Ayarları Nasıl Yapılır

Lg G2 Telefonunda 4g Ayarları Nasıl Yapılır
  1. nesil mobil iletişim ağı adına cihazlar üzerinden bir takım ayarlar yapılması söz konusu olmaktadır. Lg G2 4g ayarları nasıl yapılır sorularına yönelik LTE Confing gücellermelerine yer vermeniz ve bu sistemi etkin hale getirmeniz gerekmektedir. Cihazın bu sürümü adına da LTE güncellemeleri getirilmiştir. Güncellemelere ulaşmak adına ise uygulaması menüsü içerisinden işlem görmeniz istenmektedir. Bu menü içerisinde yer alan güncelleme merkezi işleminizi birkaç dakika da yerine getirecektir.

Lg G2 4g Aktif Etme

Lg G2 4g ayarları yapmak adına cihazınızdan öncelikle ayarlar ve devamında ağlar bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Ağ menüsü içerisinde yer alan internet paylaşımı & ağlar seçeneği ile ilerleme gösterin. Devamında ise mobil şebekeler seçeneine giriş yapmalısınız. Bu alandan ağ modu seçeğine tıkayarak karşınıza yeni bir ekranın çıkması söz konusu olacaktır. Bu ekran üzerinden ise Otomatik GSM/WCDMA/LTE seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Bu şekilde LTE uygulamasını aktif eder ve 4g uygulamasını kullanabilirsiniz.

Lg G2 4g Var Mı

Cihazın bu sürümüne yönelik 4g güncellemeleri gelmiştir. Bu güncellemeleri yaparak daha hızlı internet erişimlerine sahip olmanız sağlanmaktadır. Güncelleme işlemleri sırasında internete bağlı olduğunuza emin olmalısınız. Bunun yanı sıra cihazınızın batarya durumu da son derece önem arz etmektedir. İşlemin yarıda kesilmemesi adına tüm bu önlemleri almanız gerekmektedir. Devamında ise etkin hale getirerek kullanım şansına sahip olursunuz.

Lg G2 Telefonunda 4g Ayarları Nasıl Yapılır

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.