Eğitim

Lg G3 Donma Ve Kasma Sorunu

Lg G3 donma sorunu genel olarak güncellemeler sonrasında yaşanmaktadır. Nitekim bu sorunlar çok kısa sürmekte ve uzun vadede bunun gibi takılmalar yaşamanız mümkün olmamaktadır. Lakin yine de sorunlar yaşıyorsanız Clean Master uygulamasına yüklemeniz mantıklı olacaktır. Bu uygulama donmaların olağan bir virüs ya da gereksiz dosya üzerinden olup olmadığını denetlemektedir. Bu testlerin ardından da gerekli işlemleri yapmak adına sizlerden onay istemektedir. Tüm sorunları çözdükten sonra ise donma sorunları ortadan kalkmaktadır.

Lg G3 Donmaya Başladı

Lg G3 çok donuyor sorunlarına yönelik fabrika ayarlarına geri dön işlemi de yapabilirsiniz. Bu ayarlara dönmeniz halinde yanlış olan servislerin kapanması veya verilerde ki tıkanmaların son bulması sağlanmaktadır. Bu da donmaların meydana çıkmasını engellemektedir. Nitekim fabrika ayarlarına rağmen donmalar devam ediyorsa servise götürmeniz gerekmektedir. Cihazın donanım konusunda herhangi bir hatası olması halinde kullanıcının yapabileceği bir çözüm söz konusu olmamaktadır.

Lg G3 Çok Kasıyor

Kasılma problemleri adına bir takım yorumlar alan cihazın bu soruna güncellemeler sonucunda ulaştığını söylemeliyiz. Devamında ise yazılımsal olan bu problemin yeni güncelleme ile ortadan kaldırılması sağlanmıştır. Kasmaların kullanıcı merkezli de meydana geldiğini söylemeliyiz. Arka plan verilerinin çok olması, uygulama yüklemelerinin sıklığı gibi durumlar sonucunda kasmaların yaşanması çok doğaldır. Veri temizleme adına işlem görmeniz de bu sorunları ortadan kaldırılacaktır. Uzun süren sorunlarınız var ise servise götürmek ve ayarlarına yer vermekte fayda vardır.

Lg G3 Donma Ve Kasma Sorunu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı