Lol Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır

Lol Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır

Lol Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır

En sevilen strateji oyunlarından biri olan Lol ( League of Legends) anlamı efsaneler ligidir ve bu oyun 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun, Defense of the Ancients baz alınarak yapılmıştır. Oyun, Dota’nın baş tasarımcısı olan Steve Feak tarafından tasarlanmıştır ve Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunda Dota’dan farklı olarak kabiliyetler ve rünler sistemi yer almaktadır.

Oyunda yer alan şampiyonların yetenekleri alınan eşyalar ile geliştirilebilmektedir. Bazı eşyalar belli bir miktarda katkı sağlarken bazıları ise direkt olarak katkı sağlamaktadır. Oyun bir strateji oyunudur. Takım çalışmasına dayalıdır ve oyundaki amaç; rakibin alanını istila etmektir. Oyunun içerisinde üç farklı türde oyun tarzı sağlayan toplam dört adet harita bulunmaktadır. Oyun gelişmekte olan bir oyun olduğu için her an bu sayı değişim gösterebilmektedir. Lol anahtar parçacığı nasıl kazanılır merak edenler için kazanılan her oyun sonrasında bunu kazanma fırsatı bulabileceksiniz.

Lol Anahtar Nasıl Kazanılır

Yeteri miktarda anahtar parçacığı toplandığında bu anahtar parçacıkları zanaat tezgahında birleştirilerek tam anahtara çevrilmiş olacak. Oyunda en popüler olan sistem şampiyon ustalığıdır. Tek şampiyon ile oynadığınız oyunun ardından kazanmış olduğunuz puanlar birikerek o şampiyondaki ustalığınız gelişebilecek. Oyunda yüz yirmiden çok şampiyon bulunmaktadır ve bu şampiyonların her birinin beşer tane kendilerine özgü yetenekleri bulunmaktadır ve bu yetenekler doğrultusunda şampiyonlara eşya alınarak şampiyonlar yapılandırılmaktadır. Lol anahtar parçacığı kazanmak oyunu kazanmanıza bağlıdır.

Lol Anahtar Parçacığı Nasıl Kazanılır

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir