Lol league of legends şifresi nasıl değiştirilir ve koyulur

Lol league of legends şifresi nasıl değiştirilir ve koyulur

Lol league of legends şifresi nasıl değiştirilir ve koyulur

Merhaba doludefter.com ziyaretçileri bugün sizlerle league of legends oyununda şifremi nasıl değiştirim veya şifremi unuttum ne yapabilirim ? sorularına kısaca bakacağız. Evet birçoğumuz league of legends oynuyoruz gerçekten çok güzel ve eğlenceli bir oyundur değil mi. Neyse biz konumuza dönelim şifreyi değiştirme işlemimiz çok kolaydır aşağıda vereceğimiz adımları izleyerek çok kolay bir şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

İlk önce leagueoflegends.com adresine girin tabi TR olacak. Sonra sayfa açılacak ve en üst sağ tarafta giriş ekranı var oraya tıklayıp girişimizi yapalım. Sonra kullanıcı adımızı ve şifremizi isteyecek onları girin. Şimdi geldik çözüme üst sağ tarafta adınız var orada ok işareti olacak ona tıklayın ve karşınıza Ayarlar seçeneği çıkacak ona tıklayınız. Burada hesabınız açılacak ve sol tarafta şifremi değiştir seçeneği olacak ona tıklayın. İlk kutucukta şuanki şifrem , altında yeni şifre ve onun altında da şifreni onayla var bunları doldurup göndere tıklayın.

İşte bu kadar basit arkadaşlar sadece şifrenizi değil isteyenler e-posta adreslerini de değiştirebilirler. Ben daha ayrıntılı olsun diye eğer yazı olarak yapamazsanız aşağıya güzel bir video ekledim onu izleyerek daha kolay bir şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Herhangi bir problem yaşarsanız arkadaşlar o zaman yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Her konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

Lol league of legends şifresi nasıl değiştirilir

lol şifresi nasıl değiştirilir

lol şifresi değiştirme

lol şifre değiştirme nasıl yapılır

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir