Manalı anlamlı sözler

Manalı anlamlı sözler

Manalı anlamlı sözler

 Manalı sözleri sevdiklerinizle paylaşmak onları düşündüğünüzü ve yararları için paylaşım yaptığınızı gösteren bir durumdur. Manalı sözler çeşitli konularla ilgili olabilir. Bu sözlerin illa sevgi ile ya da tek bir konu ile ilgili olması gerekliliği yoktur. Genel geçer bilgilerin verilebileceği yada hayata yönelik öneriler barındıran manalı ve anlamlı sözleri göndermeniz yada sosyal medya üzerinden paylaşmanız mümkündür.

Manalı ve anlamlı sözlerin bir duruma yönelik olması da söz konusu olabilir. Örneğin aranızda anlaşmazlık yaşanan bir arkadaşınıza kişilerin kırmamanın gerekliliğini belirten bir söz göndermeniz duruma yönelik bir tespit olarak görülerek kişinin hatasını anlamasına yardımcı olur veya sevgiliniz sizi üzecek bir davranışta bulunduysa bu davranışı doğrudan söylemek yerine anlamlı bir söz ile sevgilinizin bu davranışınızı değiştirmesini sağlayabilirsiniz.

anlamli mesajlar resimli

Manalı ve anlamlı sözleri sizin sebep olduğunu kırgınlıkla için de kullanmanız mümkündür.Örneğin haksız yere bir tartışmaya neden olduysanız yarattığınız durumu gidermek için bu konuya yönelik anlamlı bir söz paylaşabilirsiniz.Bu yönde ki paylaşımlar sizin olgunluğunuzu ve sebep olduğunuz durumu düzeltmeye yönelik bir tutum izlediğinizi gösterecek ve karşınızda ki kişiyi orta yolda buluşmaya sevk edecektir.

Manalı sözler ile sevdiğiniz insanlara iltifat edin

Anlamlı sözler derin mana içermektedir. İçerisinde yer alan ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Bazen bazı sözler gerçekten insanın derdine ve yaşadıklarına tercüman olmaktadır. İşte bizler bugün, en anlamlı manalı sözleri resimli olarak bir araya getirmiş bulunmaktayız.  Bu anlamlı paylaşımları facebook sayfalarınızda paylaşın arkadaşlarınıza, sevgilinize, akrabalarınıza gönderin.

anlamli sozler facebook

Kendini ifade etmenin en güzel yolu facebook

Yayın hayatına girdiği andan beri, internetin tartışmasız en popüler sitesi facebook, kişilerin kendisini ifade edebildiği en güzel mecralardan birisidir. Eski okul ve çocukluk arkadaşınızı bu sayede kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Resim paylaşımlarının yanı sıra, ayrıca resimli sözler facebook’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Anlamlı sözlerin yaygın olarak paylaşıldığı sosyal ağ olan facebook, Ülkemizde herkesin itibar ve değer verdiği bir sitedir. Sizlerde anlamlı kısa uzun mesajları resimli olarak facebook’ta paylaşmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, O zaman sıkı durun birbirinden anlamlı manalı resimli güzel sözleri sosyal medyada paylaşmanız için bir araya getirdik. Bu paylaşımlar sadece facebook ile sınırlı değil, isterseniz twitter, pinterest ve tumblr’da yine gönül rahatlığı ile paylaşın.

anlamli ask sozleri anlamli ask sözleri ve mesajlari en anlamli sozler arkadasa dosta en anlamli sozler ve mesajlar en anlamli sozler en guzel anlamli ask sozleri komik anlamli ask sozleri komik anlamli sozler

11 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.