Maskara seçimi ve önerileri

Maskara seçimi ve önerileri

Maskara seçimi ve önerileri

Maskara seçimi çok önemlidir. Bazı önerileri dikkate alarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı ve kendini kanıtlamış marka var ama siz yinede bazı püf noktaları atlamamalısınız.

• Bir çok kadın özellikle Kalın ve Fırçası sık kıllı olan maskara modellerini seçmektedir. Sizde değişik abartılı şeyleri sevmiyorsanız klasik olan maskara modelini seçebilirsiniz. Böylelikle kirpikleriniz göründüğünden daha kalın ve uzun görünecektir. Üstelik kullanımı bir hayli kolaydır.

• Özellikle fırçası içince ve aynı zamanda uzun olan maskaraların üzerinde fazla topaklanma yoktur. Üstelik sürülüşü bir hayli basittir. Kirpinizin her birini ayrı bir şekilde kavrayarak uzun ve sık gösterir.

• Bazı genç kızlarımızı kirpiklerine şekil verememekten yakınıyorlar. Onlara önerimiz fırçası kıvrık olan maskaraları kullansınlar. Bu sayede kirpiklerin doğallı bozulmayacak ve istediğiniz şekilde ve modelde bir kirpiğe sahip olacaksınız.

• Göz altından bulunan kirpikleri farklı ve kıvrımlı göstermek istiyorsanız piyasada satılan mikro maskaraları kullanabilirsiniz. Küçük kirpiklerinizi dolgunlaştırır ve kıvırır.
Maskara ile ilgili elimizden geldiğince sizlere bir takım basit önerilerden bahsettik. Bir başka konuda görüşmek dileğiyle, kalın sağlıcakla…

maskara-secimi

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir