MEB General Mobile Tablet Açılmıyor? Ne Yapabilirim?

MEB General Mobile Tablet Açılmıyor? Ne Yapabilirim?

MEB General Mobile Tablet Açılmıyor? Ne Yapabilirim?

MEB General mobile tabletler son yıllarda okullarda öğrencilerin kullanması için dağıtılan tabletler arasında yer almaktadır. Bu tabletlerin kullanım esnasında kullanıcılarına bazı sorunlar yaşatması olasıdır. MEB General mobile tablet açılmıyor ise, takip edebileceğiniz bazı yöntemler var. Uzmana danışmak öncesinde bu pratik yöntemleri kendiniz de yapabilirsiniz.

MEB General Mobile Tablet Hiç Açılmıyor

Tabletiniz hiç açılmıyor ise, öncelikle tabletin şarjnın tam olduğundan emin olun eğer şarjınız tam ise, ses arttırma ve power tuşlarına aynı anda basarak tabletin ekranının gelmesini bekleyin. General Mobile logosu çıkacaktır. Bu logo ortaya çıktığı anda tuşların ikisini de bırakabilirsiniz. Bu işlem sonrasında karşınıza bir menü çıkacaktır. İşlemlerinizi onaylamak için power tuşunu kullanabilirsiniz.  Ses azaltma ve arttırma tuşlarını kullanarak menüler arasında geçişlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bulmanız gereken kısım “wipe data factory” şeklinde yer almaktadır. Bu tuşu reset üzerine alın ve power tuşuna aynı anda basın. “Yes delete all user data” tuşunu power ile onaylayın. Bundan sonra tabletinize tablet atmış ve böylelikle tabletinizi sıfırlamış olacaksınız.

MEB General Mobile Tablet Servis

Forma işlemini yapamadıysanız ya da bir şekilde tabletiniz formatın daha ilk aşamasında açılmadı ise, bu durumda hata daha büyük olabilir. Böyle bir durumda uzman desteği almanız gerekecektir. MEV General Mobile tablet hiç açılmıyor ise, uzman kontrolü bilgileriniz açısından da daha avantajlı olacaktır.

MEB General Mobile Tablet Açılmıyor

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir