MEB General Mobile Tablete Format Nasıl Atılır?

MEB General Mobile Tablete Format Nasıl Atılır?

MEB General Mobile Tablete Format Nasıl Atılır?

MEB General mobile tablet format sandığınızdan daha kolay. Bunun için öncelikle öğretmenlerinizin bu konu hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olmalısınız. Tabletlerinize öformat atarken tabletleriniz mutlaka kapalı olmalıdır.

MEB General Mobile Tablet Format Atma Resimli

Tablete format atma resimli anlatım ile kuşkusuz daha kolay olacaktır. Tabletin arkasında yer alan ses arttırma ve porwer yani güç tuşlarına aynı anda birlikte basmanız gerekmektedir. General Mobile logosu karşınıza çıkana kadar bekleyin. Logo göründüğü zaman tuşları bırakabilirsiniz. Bazen komut olmadığına dair bir görsel ile de karşılaşabilirsiniz. Bundan sonra menü karşınıza çıkacaktır. Güç yani power tuşu sayesinde işlemleri onaylayabilir ve alt menülere geçiş yapabilirsiniz. Ses arttırma ve ses azaltma tuşları ile aşağı yukarı hareket edebilirsiniz. Bu tuşları kullanarak WİPE Data Factory menüsüne kadar gelmeniz gerekir. Daha sonra wipe data factory reste üzerinde iken power tuşuna da basmanız gerekecektir. Ses azaltma ve arttırma tuşlarını kullanarak “yes delete all user data” menüsünün üzerine gelin. Güç tuşuna basarak işlemi onaylayın.

MEB General Mobile Tablet Format Nasıl Atılır?

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra en son hamlede karşınızda bir ekran belirecektir. Reboot system now seçeneğinin üzerine gelip, güç tuşunun üzerine basın. Bu durumda tablet kapanacak ve yeniden açılacak. Böylece format tamamlanmış olacaktır. İlk aktivasyon işlemini tamamlayarak tabletinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

MEB General Mobile Tablete Format Nasıl Atılır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir