Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

En basit örneklerden biri olan çiçek yapımının mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı olarak nasıl işleneceğiniz göstereceğiz. Öncelikle mekik ele alınır ve iki iple yapılan bir model olduğu için mekiğe dolanmış ipin ucuna bir ip daha bağlanır. Sonrasında 10 adet sık iğne yapılır. Sonrasında bir kirpik yapılır. Kirpik yapma işlemi mekiğe dolanan ipin tam olarak çekilmeyip yarıda bırakılması ile olur. Sonrasında iki tane sık iğne yapılır.  Sonra bir tane daha kirpik yapılır. Bu işlem devam ettirilerek 5 kirpik yapılır. Sonrasında yine 10 adet sık iğne yapılır. İpin dolandığı el ipten kurtarılır ve zincirlerin ucu çekilip küçük bir halka elde edilir.  Bu halkadan 5 tane yapılır ve halkalar birbirine dikilir. Mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı bu şekilde havlu boyunca devam edilir.

Havlı kenarı örmek artık zor değil

Resimli anlatımların da bulunduğu bu kadar farklı sistemlerin artık en çok istediği yöntemlerden biri de günümüzde kullanılan farklılıklar olarak bilinmektedir. Sizin için devamlı olarak kullanılan farklı isteklerin de her zaman için en üst seviyede kullanıldığı da görülmekte ve bir o kadar da modanın temsilcisi olan mekik oyası havlu kenarı modelleri yapılışı ile anlatılarak gönüllerde beğeni oranlarını da arttırmaya devam etmektedir. Herkesin içindeki tercihleri de yansıtabileceği bir yol olduğunu söyleyebiliriz.

değişik Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı en güzel Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı farklı Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı güzel Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı harika Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı facebook Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı resimli Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı tumblr Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı yeni Mekik Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

5 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir