Güncel

Metin2 At Alma Görevi Nedir Nasıl Yapılır?

Herkesin de bildiği üzere at almak için öncelikle 25 lwl olmanız ve 100k da paranızın bulunması gerekiyor. Daha sonrasında ise seyise giderek ata binmek istiyorum seçeneğine tıklamalısınız. O da sizin seviyenizin yeterli olduğunu fakat ata binebilmeniz için at madalyonuna ihtiyacınız olduğunu söyleyecek.

Metin2 At Resmi Hemen Alma

Bunun üzerinde siz de at madalyonunu maymun zindanından bulacaksınız. Maymun zindanına ikinci köyden gitmeniz daha kolay olacaktır. Zindana girdiğimizde ilk slot boş ise orada takılın ve düşünceye kadar aramalısınız. Daha sonra bulduktan sonra da gidip seyise vermelisiniz. O da bunun karşılığında size okçu kesme görevi verecektir. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Bu görevde yabani okçu bulup kesmeniz gerekiyor.

Yirmi adet yabani okçu kestikten sonra sayaç duracak ve siz de görevinizi vereceksiniz. Görevinizi verdikten sonra size at resminin yapımına başlandığını ve bu resmi yarın gelip alabileceğinizi söylüyor. Sonuç olarak on iki saat sonra gidip at resmini alıyorsunuz. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var; bu resmi alırken yanınızda 100k paranızın bulunması gerekiyor. Paranızı verdikten sonra at sizin oluyor. Atı beslemeyi unutmamanız gerekiyor. Aksi takdirde at ölür. Ayrıca size verilen at resmini de kaybetmemeniz gerekiyor yoksa daha sonra yeni bir tane almanız gerekir ve bunun için tekrar 100k para ödemeniz gerekir. Bunun için resmi kaybetmemelisiniz.

Metin2 At Alma Görevi Nedir Nasıl Yapılır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı