Metin2 Avrasya Bedava Çarlar Nereden Alınır

Metin2 Avrasya Bedava Çarlar Nereden Alınır

Metin2 Avrasya Bedava Çarlar Nereden Alınır

İlk olarak 2005 tarihinin Mart ayında Ymir Entertainment Co. Ltd şirketi tarafından Kore’de yayına başlamış olan bu oyun online MMORPG oyunudur. Oyun; üç büyük Uzakdoğu imparatorluğunun savaşını anlatmaktadır ve bu oyundaki amaç savaşarak kendini geliştirmektir. Her bir oyuncu oyunun başlangıcında karakterini oluştururken kendine bir sınıf seçmektedir. Bu sınıflar; savaşçı, Ninja, şaman, lycan ve sura sınıflarıdır. Oyundaki üç imparatorluk ise; Jinno İmparatorluğu, Shinsoo İmparatorluğu ve Chunjo İmparatorluğu’dur.

Metin2 Boş Çarlar

Oyun ilk olarak Çin ile Kore’de yayınlansa da daha sonra 2006 yılının Aralık ayında Gameforge tarafından satın alınmıştır. Oyunun ilk dili Almanya’da beta olarak açılmıştır. Bu aynı zamanda Avrupa’daki ilk sunucusu olmuştur. Oyun,  2007 senesinin Mayıs ayında betadan çıkmış ve on yedi farklı dilde yayına geçmiştir. Oyunun günümüzde 150.000.000 kadar kullanıcısı bulunmaktadır.

Tüm bunların dışında oyun bugüne dek pek çok ödül almıştır. 8 Eylül 2008 tarihinde en iyi grafik çalışması ödülünü, 13 Şubat 2008 tarihinde en iyi MMORPG rol yapma oyunu ödülünü, 4 Şubat 208 tarihinde ücretsiz en iyi online rol yapma oyunu ödülünü ve son olarak da 2012 tarihinde Best Cllasic Download MMO ödülünü almıştır.

Metin2 avrasya bedava çarlar; sosyal medyada sahipleri tarafından artık kullanılmayan çarlardır. Metin2 bedava çarlar genel olarak doğru çarlar olsa da bunu test etmek yalnızca size bağlıdır.

Metin2 Avrasya Bedava Çarlar Nereden Alınır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir