Güncel

Metin2 Ayakkabılar Nerden Düşer Ve Çıkar

Metin2, 2005 yılının Mart ayında çıkmış olan çok oyunculu bir oyundur. Oyun ilk olarak Entertainment Co. Ltd. Şirketi tarafından Kore’de yayına başlamıştır. Daha sonra 2006 tarihinde Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındıktan sonra tam on yedi dilde hizmet vermeye başlamıştır. Avruoa’da 58.000.000 olmak üzerinde dünya üzerinde toplam 150.000.000 kullanıcıya sahip olan oyun 2007 tarihinin Mayıs ayında ücretlenmeler düzenlemiştir ve micropayments sistemini etkinleştirmiştir.

2009 yılının başında oyun ile ilgili çok fazla şikayet gelmeye başlamıştır. Bu şikayetlerin geneli hesapların çalınmaları ve soygunlarla ilgili olmuştur. Bunun üzerinde olaya el konulmuş ve hesap çalan kişiler derecelerine göre hukuk karşısında cezalandırılmıştır. Daha sonra oyun 31 Mart 2009 tarihinde Kuzey Amerika yönetimi Z8Games’e devredilmiştir. Daha sonra aynı yılın Eylül ayında Singapur yönetimi TEC-İnteraktif’e geçiş yapmıştır.

Metin2 Ayakkabılar Nerden Çıkar

Oyunun konusu; oyunun içerisinde yer alan üç Uzakdoğu imparatorluğunun savaşıdır. Oyunun amacı ise savaşarak kendini mümkün olduğunca geliştirmektir. Oyunda her oyuncu bir karakter oluşturur ve karakterini oluştururken kendisine bir sınıf seçer. Bu sınıflar; savaşçı, lycan, sura, şaman ve ninjadır.

Metin2 ayakkabılar nerden düşer en çok sorulan sorulardan biridir. Metin2 ayakkabılar nasıl düşer merak edenler için; kibirli karanlık arahan, güçlü buz cadısı, setaou lideri ve komutandan düşer. Son olarak oyundaki üç imparatorluğun isimleri ise; Shinsoo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Chunjo İmparatorluğu’dur.

Metin2 Ayakkabılar Nerden Düşer Ve Çıkar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı