Metin2 Balık Botu Ayarları Nasıl Yapılır? Anlatımlı

Metin2 Balık Botu Ayarları Nasıl Yapılır? Anlatımlı

Metin2 Balık Botu Ayarları Nasıl Yapılır? Anlatımlı

Metin2 balık botu ayarları konusunda işlem yapmak için gerekli dosyaları indirdiğimizden emin olmalıyız. Aksi takdirde yapılacak ayarlar, geçerli olmayacaktır. Yüksek ganimet elde etmek için yapacağımız çalışmayı maddeleyeyim:

  1. İndirilen hileyi çalıştırın.
  2. Oyuna klasik şekilde giriş yapın.
  3. CH4 ce CH1’e girmemeniz gerekli.
  4. Balık botu menüsünü açın.
  5. Çıkan menüde bazı tamlamalar olacaktır: Kill Fishes (Balığı tutar tutmaz çıkarır), Drop Hair Dye( Sudaki saç boyalarını tuttuğunda onları yere atar), Drop Head Fishes(açılan ya da ölen balıkları atar), Open Calms (Balıklardaki mevcut istiridyeleri bulduğunda açar). Menünün altında yer alan ‘’Stop/Quit Game After’’ bölümü, botu ne kadar çalıştırmak istediğinizi belirtir.
  6. maddede özellikleri anlatılan mönü ayarlarından dilediğinizi aktif hale getirin. Tamamen sizin tercihiniz ve stratejiniz.
  7. Oyundaki oltanız +1 durumdaysa ‘’ React Delay’’, ‘’2.60’’ değerinde olmalı. 2 ise 2.65, 3 ise 2,75, 4 ise 2,85, 5 ise 2,95, 6 ise 4,0, 7 ise 4,0 ve daha fazla ise yine 4,0 şeklindedir.
  8. Ayarları yaptıktan sonra gerekli butona basın ve çıkın.

Metin2 Balık Botu Ayarları 2015

Yukarıda vermiş olduğumuz ayarlar, hem 2015 hem de 2016 hatta daha sonrası için de geçerlidir. Elbette zamanla birtakım değişiklikler olacak ve sistem değişecektir. Yine de şu an için Metin2’deki balık botu uygulaması bu şekildedir.

Metin2 Balık Botu Ayarları Nasıl Yapılır

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.