Metin2 Biyolog Görevleri Nasıl Yapılır? Önemi Ve Levelleri

Metin2 Biyolog Görevleri Nasıl Yapılır? Önemi Ve Levelleri

Metin2 Biyolog Görevleri Nasıl Yapılır? Önemi Ve Levelleri

Metin2 biyolog görevleri, Metin2 oyuncuları için çok önemli olan görevlerdir. Bu görevler 30.levelde başlayıp, 94.levele kadar gider. Sırasıyla görevler:

30.level: Toplamda 10 ‘’Ork Dişi’’ gerekli ve bu dişler her gün 1 tane olacak şekilde toplanmalı. Ayrıca görevin sonunda yine 1 tane ‘’Jinunggy’nin Ruh Taşı’’ alınmalı.

40.level: Toplamda 15 tane ‘Lanet Kitabı’’ toplanmalı ve bu işlem her gün bir tane olarak yapılmalı. Görevin sonunda 1 tane ‘’Tapınak Ruh Taşı’’ elde edilmeli.

50.level: Toplamda 15 tane ’’Şeytan Hatırası’’ toplanmalı ve bu işlem her gün bir tane olacak şekilde yapılmalı. Görevin sonunda 1 tane ‘’ Sagyinin Ruh Taşı’’ alınmalı.

60.level: Her gün bir tane elde ederek toplamda 20 tane ‘’Buz Topu’’ biriktirmek. Ayrıca görev sonunda 1 tane ‘’Buz Ruh Taşı’’ alınmalı.

70.level: Her gün düzenli olarak 1 tane olmak kaydıyla toplam 25 tane ‘’Zekoya Dalı’’ toplanmalı. Görev sonunda ise 1 adet ‘’Hayalet Ağaç Ruh Taşı’’ elde edilmeli.

80.level: Her gün bir tane olmak kaydıyla 30 tane ‘’ Tugyis Tabelası’’ toplanmalı. Görev sonundaysa 1 tane ‘’ Tugyis Ruh Taşı’’ alınmalı.

85.level: Her gün bir tane toplamak kaydıyla 40 tane ‘’Kırmızı Hayalet Ağacı Dalı’’ elde edilmeli. Görev sonundaysa 1 adet ‘’Orman Ruhu Taşı’’ alınmalı.

90.level: Toplamda 50 adet ‘’ Liderin Notları’’ toplanmalı, ayrıca görev sonunda ‘’Liderin Ruhtaşı’’ elde edilmeli.

92.level: Günde 4 defa olmakla beraber(6 saatte 1) toplam 10 tane ‘’ Kem Gözü Mücevheratı’’ elde edilir. Kazanılan 3 ödülden biri seçilir.

94.level: Toplamda 20 tane ‘’Bilgelik Mücevheri’’ toplanı. Sonrasında ‘’ Betan-setatou’nun Ruh taşı’’ elde edilir.

Metin2 Biyolog Görevleri Ne İşe Yarar

Metin2 biyolog oyunları, size sınırsız özellikler kazandırır. Bu özelliklerin belirli zaman dilimi yoktur.

Metin2 Biyolog Görevleri

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.