Metin2 İtem Kasma Taktikleri Yolları Ve Yerleri Nelerdir?

Metin2 İtem Kasma Taktikleri Yolları Ve Yerleri Nelerdir?

Metin2 İtem Kasma Taktikleri Yolları Ve Yerleri Nelerdir?

Metin2 item kasma teknikleri konusunu öncelikle sıfırdan ele alalım. Böylece oyuna yeni başlayan birinin dahi nasıl kolayca ilerleyeceğini görmüş oluruz. Öncelikle bilinmesi gereken şey: item dizebilmek için bedensel faaliyetin önemli olduğu. Zihinsel seviyorum bedensel sevmiyorum diyorsanız, para kastıktan sonra sura zihinsel kasmanız mümkün. Bununla beraber oyuna yeni giren ve sıfır level olan biri mutlaka bedensel açmalı. Tüm görevleri sırasıyla yapmalı, pazardan item çekmek yerine kendisi üretmeli. 25.levela kadar sırasıyla tüm görevler yapılmalı ve kesme işleri asla bırakılmamalı.

25.levele ulaştıktan sonra 2.köye gideceksiniz. Orada daha yüksek seviyelerdeki metinleri kesmeniz lazım: 25,30,35 level gibi. Ayrıca oyun sırasında dönem dönem ortaya çıkan etkinliklere katılmanız şart. Etkinliklerden ekstra itemler elde edebilmeniz mümkün.

Ayışığı eventi içerisinde para kasabilmeniz olası. Bunun için hırsız eldivenini kullanmanız gerekiyor. Ayrıca moralsizler ya da kolay maymun zindanında item düşürüp, bunları satmanın da mümkün. Oyunda daha güçlü hale geldiyseniz boss kesmeli ve ruh taşı düşümelisiniz. Böylece para kasabilir ya da kuvars kumu düşürme şansına erişebilirsiniz.

Merin2 Para Kasma

Metin2 item kasma yollarından sonra para kasma işlemlerini madde halinde belirtelim:

Ticaret Yapma ile Para Kasma: Artı basma itemlerini satma, takas yapma, ucuza alıp pahalıya satma.

İtem Basma ile Para Kasma: Katta düşen itemleri basma, kule yapma.

Farklı Şekilde Para Kasma: Ruh taşı düşürme, Metin2 taşı kırma, 30.level silahlarını düşürme, katta item düşürme, artma basma itemi düşürme, boss kesme.

Metin2 İtem Kasma Taktikleri Yolları

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.