Metin2 Kayıt Üye Nasıl Olunur? Anlatımlı

Metin2 Kayıt Üye Nasıl Olunur? Anlatımlı

Metin2 Kayıt Üye Nasıl Olunur? Anlatımlı

Üç tane büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir Uzakdoğu hikayesi olan Metin2 2005 yılının Mart ayında Kore ile Çin’de yayına başlamıştır. Oyunda ilk başta yalnızca bitki ile hayvan hayatı bulunuyordu. Sonrasında Metin taşı geldi ve vahşi yaşamı kırdıktan sonra üç imparatorluğun sınırlarını belirledi. Oyunda beş adet karakter sınıfı vardır.

Savaşçı; yakın dövüşte becerileri ve ağır zırhları ile büyük bir rol üstlenen karakterdir. Bu karakterler güçlerini dengeli zihinlerinden ve kuvvetli fiziksel yapılarından alırlar.

Ninja; profesyonel suikastçılardır ve pusu kurabilirler. Hızlı hareket edebilmek için hafif zırhlar gitmektedirler.

Sura; uzak mesafeden büyü ile saldırı yapabilen karakterlerdir.

Şaman; zeki karakterler olmakla birlikte büyü ile sihir kullanmaktadırlar. Mistik güçleri bulunmaktadır. İyileştirme ve destek büyülerini güçlendirebilmektedirler.

Lycan; büyük kurt yaratıklardır. Bir virüse yakalanmış ve insan görünümlerini yitirerek büyük kurtlara dönüşmüşlerdir.

Metin2 Kaydol Nasıl Olunur

TIKLA VE KAYIT OL ( FORMU DOLDUR)

Bunların dışında ayrıca oyunda üç tane de imparatorluk bulunmaktadır. Bunlar; Shinsoo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu, Chunjo İmparatorluğu’dur. Chunjo Krallığı kıtanın batı kısmına, Jinno Krallığı doğu kısmına ve Shinsoo Krallığı ise kıtanın güney kısmına kurulmuştur. Oyun tam on yedi dilde hizmet vermektedir. Oyunun toplamda 150.000.000 kullanıcısı bulunmaktadır. Metin2 nasıl kayıt olunur merak edenler için her şeyden önce bir windowslive hesabınızın bulunması gerekmektedir. Sonrasında oyunun sitesine girip kayıt ol kısmındaki bilgilerinizi doldurmanız gerekir. Metin 2 kayıt olduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Metin2 Kayıt Üye Nasıl Olunur

7 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.