Metin2 Oyunu Ban Kaldırma Nasıl Yapılır Yolları Nelerdir

Metin2 Oyunu Ban Kaldırma Nasıl Yapılır Yolları Nelerdir

Metin2 Oyunu Ban Kaldırma Nasıl Yapılır Yolları Nelerdir

Metin2 ban kaldırma konusu, Metin2 oyuncuları arasında sıkça konuşulan konular arasındadır. Şu ana kadar ortaya koyulan birçok seçenek, ban kaldırma işlemini gerçekleştirmeye yönelik olmuş; bazıları işe yararken, bazıları etkisiz kalmıştır. Şu ana değin kullanılan seçeneklere bakalım.

Hile Programı: İnternet sitelerinden bulunabilecek olan ban kaldır programı, bilgisayara indirilir. Ardından yüklenir ve çalıştırılır. Program çalıştırıldıktan sonra açılan ekrandaki satıra, banlı hesabın ID bilgisi yazılır. Son olarak ‘’UN-BAN’’ seçeneğine tıklanır ve ban kaldırılır. Buradaki kilit nokta açılan hesabın en az 2009-2010 yıllarında açılmış olmasıdır.

Mail Üzerinden Kaldırma: Metin2 oyununa üye olunduğunda kişiye bir mail gelir. Gelen mail içerisinde aktivasyon kodu bulunur. Bu aktivasyon koduna tıklandığında gerekli düzenlemeleri yapmak için Metin2 ekranı açılır. İşte oyuna ilk girdiğinizde gelen aktivasyon kodunu kullanarak, banlı hesabınızı açmanız mümkündür. Banlı hesabın mail adresine girer ve ilk gelen kodu kullanırsanız, sıkıntınız giderilecektir.

Metin2 Ban Kaldırma Hilesi

Metin2’de ban kaldırma fırsatını veren hile, bazı kullanıcılar tarafından değerlendirilmiştir. Söylenenler, herkes için aynı kaliteli vermediği ve işe yarar olmadığı şeklindedir.

Ban kaldırma hilesinin belirli dönemlerde işe yaradığı ve banlı hesapları tekrar aktif hale getirdiği biliniyor. Bu durum fark edildiğinde ise kullanılan program tekrar pasif duruma geçiyor. Sonuç olarak bilinen şey, oyun yetkililerinin bu konuda oldukça hassas ve titiz davrandığı.

Metin2 Oyunu Ban Kaldırma Nasıl Yapılır

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir