Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri

Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri

Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri

Metin2 yazı görevi nasıl yapılır konusu, oldukça basit bir konudur. Bunun için nelerin yapılması gerektiğini bir bir inceleyeceğiz. Tabi konunun rahat ve etkili bir şekilde anlaşılması için başlıklar halinde gidelim:

Göreve Erişmek: Göreve erişmek için yüzbaşı tarafından çağrılmamız gerekir.

Görevin İstediği Özellik: Görevi yapabilmek için evvela 50.levelda olmamamız gerekiyor. Bu seviyenin altında olursak, görevi yapabilmemiz mümkün değil.

Görevin Yapılışı: Görevin yapılışını, maddeler halinde inceleyelim:

  1. Yüzbaşına gitmeliyiz.
  2. Görevi bitirmemize yarayan şifreli yazıyı çözmemi gerekir.( Ufukta Düşman Göründü.)

Not: 50.levela gelir gelmez yüzbaşına giderek ‘’Ufukta Düşman Göründü.’’ yazarsanız görevi bitirebilirsiniz. Görevi bitirecek olursanız da oldukça iyi bir ödül sizi bekler. Bu kadar basit bir işe karşı yüksek meblağda ödül alırsınız.

Dikkat: Kimileri görevi bitirmek için yazılması gereken ‘’ Ufukta Düşman Göründü’’ yazsını yazmalarına rağmen görevi geçemediklerini ifade ediyor. Bunun tek bir nedeni var: o da yazılan cümlenin sonuna nokta konulmaması. Yani tam yazmanı gereken ifade ‘’Ufukta Düşman Göründü.’’ Şeklinde.

Metin2 Yazı Görevi Ödülü

Metin2 yazı görevi yapımını öğrendik ve 50.levela geldiğimizde durumu icra ettik. Şimdi de yapılan görevin ardından kazanacağımız ödüle öğrenelim. Eğer görevi başarı ile bitirecek olursak: 1.300.000 deneyim ve 20.000 Yang ödül alacağız. Oldukça basit olan göreve karşı; gayet yüksek ve etkileyici bir meblağ.

Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir