Mezuniyet balosu kıyafetleri ortaokul lise üniversiteliler için en güzel balo elbiseleri

Mezuniyet balosu kıyafetleri ortaokul lise üniversiteliler için en güzel balo elbiseleri

Mezuniyet balosu kıyafetleri ortaokul lise üniversiteliler için en güzel balo elbiseleri

Okul hayatınızın son dönemine geldiniz ve artık en önemli gece geliyor o da mezuniyet gecesi oluyor. Mezuniyet gecesi hem erkekler , hem de bayanlar için çok önemlidir. Bu yüzden özellikle kızlar o gece çok şık ve harika görünmek isterler. Mezuniyet gecesi için moda tasarımcıları her geçen gün harika modeller üretiyor ve gerçekten çeşitlilik çok olduğundan dolayı seçmek bir hayli zor oluyor değil mi. Fakat merak etmeyin kızlar sizlere birkaç öneri de bulunup o gecenin en güzel kızı siz olacaksınız.

Bu özel gecede en çok tercih edilen giyim elbiselerdir fakat elbise deyip geçmeyin bence. Çünkü dediğimiz gibi piyasa da o kadar çok renkte ve desende elbiseler var ki seçmek çok zor oluyor. İlk olarak mezuniyet nerede yapılacak bunu bilmemiz gerek yani açık havada mı , çimende mi veya kapalı alanda mı değil mi. Mezuniyet elbisesi seçecekseniz her zaman çok fazla abartıya kaçmayın ve elbisenin yanında makyaj ile saçında çok büyük önemi vardır. Eğer açık havada olacaksa elbisenizi , makyajınızı ve saçınızı ona göre yapın çünkü açık hava yüzünden saçınız , elbiseniz ve makyajınız bozulabilir. Her zaman kendinize en uygun kıyafetleri seçin mesela yaşınız 18 siz gidip 25 yaşındaki bir bayanın kıyafetini seçerseniz çok cins durur sizde. Boyu kısa olan genç kızlarımız çok bol ve rengarenk olan elbiseleri seçmesinler bunların yerine göğüs altında kabaran , kısa elbise ve topuklu ayakkabı sizlere daha çok yakışacaktır. Kilolu olanlar da koyu renk ve kabarık olmayan modelleri seçsinler. Esmer bayanlarımız da dore gibi parıltılı elbiseler , sarışınlar ve beyaz tenliler de pastel tonlara önem vermeliler. Bu şekilde vücut hatlarınız ile doğru orantıyı yakalamış olursunuz ve elbisenin içerisinde çok şık olabilirsiniz.

Erkeklere de birçok öneri de bulunalım mezuniyet gecesinde takım elbise size daha çok yakışacaktır. İsteyenler ağır ve klasik kesim seçmeyebilir bunun yerine yaşınıza uygun olan spor modelleri tercih edebilirsiniz. Şöyle güzel bir kombin yapabilirsiniz gömlek yerine tişört seçebilirsiniz. Kot pantolon ile tişört giyip giderseniz olmaz bu şekilde hoş olmazsınız ve üzerinizde özensiz duracaktır. Ayakkabı seçerken de spor görünümlü olanları seçin tabi kıyafetinize uygun olan renklerde olsun.

bayan Mezuniyet balosu kıyafetleri erkek Mezuniyet balosu kıyafetleri erkekler için Mezuniyet balosu kıyafetleri Mezuniyet balosu kıyafetleri erkek Mezuniyet balosu kıyafetleri modelleri Mezuniyet balosu kıyafetleri

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir