Minecraft Herobrine Nedir Kimdir ? Hikayesi Hakkında Bilgi

Minecraft Herobrine Nedir Kimdir ? Hikayesi Hakkında Bilgi

Minecraft Herobrine Nedir Kimdir ? Hikayesi Hakkında Bilgi

Minecraft oyuncuların son zamanlarda oyunlarda sıkça Herobrine adını duymaktadır. Bilmeyen ve merak edenler için bu yazımızda Herobrine nedir, kimdir sorusunu yanıtlayacağız.

Minecraft Herobrine Hikayesi

MinecraftHerobrine kimdir ve nedir sorusuna bir rivayetle cevap verelim. Sıkça konuşulan bir rivayete göre Herobrine, oyunun kurucusu olan Notch’un ölmüş kardeşidir. Notch, kardeşi Brine’ın anısına bu mobu yaratmıştır. Bu Herobrine sadece Minecraft oyununun Alpha sürümünde görülmektedir. Alpha’dan sonra bu mob kaldırıldı. Eğer siz de Herobirne ‘ı görmek isterseniz HerobrineMod’unu indirmeniz gerekecektir. Korkutucu Herobrine’dan kurtulmak isterseniz hemen Minecraft klasörüne gelmeli ve burada hb seçeneğini bularak yok etmeniz gerekir. Zaten daha üst seviyelerde Herobrine gelmemektedir.

Minecraft Herobrine Nasıl Bulunur ?

Minecraft’taHerobrine’ı bulmak için bir diğer yöntem de oyunda sizler peacefulmodundayken F3’e basmalısınız ve çıkan grafiğe bakmalısınız. Çıkan grafikte çizgiler tavan yaptıusa oyunda bir yerlerde Herobrine sizi izliyor demektir. Peki Herobrine ne yapıyor ? Herobrine sizlerin evlerini yakıyor, sandıklardan itemlerinizi alıyor hatta ve hatta canı isterse sizleri öldürebiliyor. Bazen oyun sessiz ve sakinken çok korkunç çığlıklar geliyor. Eğer oyunun içerisinde Herobrine görmüyorsanız fakat beyaz gözlü koyunlar ya da canlılar görüyorsanız bir yerlerde Herobrine var demektir. Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve özellikle çocukların severek tutkunu haline gelen Minecraft oyununun aile gözlemi altında oynatılması uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Bu konuya çocuklarınız için dikkat etmeniz gereklidir.

minecraft herobrine nedir kimdir görsel minecraft herobrine nedir kimdir tumblr minecraft herobrine nedir kimdir

10 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir