Mini Abiye elbise Modellerine hayran kalacaksınız

Mini Abiye elbise Modellerine hayran kalacaksınız

Mini Abiye elbise Modellerine hayran kalacaksınız

Abiye kıyafet giymek isterseniz çokça farklı renk ve modelde bu tür elbise bulmanız mümkün olacaktır. Bununla birlikte her sene farklı abiye modelleri vitrinleri süslediği gibi mini abiye modelleri sade ve diğer abiye çeşitleriyle birlikte vitrinleri süsleyecektir. Mini abiye modelleri ise şunlardır.

  • Dar mini abiye modelleri
  • Bol mini abiye modelleri
  • Arkası kuyruklu mini abiye modelleri
  • Omuz bölgesi açık mini abiye modelleri
  • Omuz kısmı kapalı mini abiye modelleri

Tüm bunlarla birlikte mini abiye tercih eden bayanların bacak boyları uzun olmaktadır. Kısa bacak boyuna sahip bayanların uzun abiye modellerini seçmesi tercih konusu olmaktadır. Mini Abiye Modelleri mezuniyet zamanlarında moda olduğu için bu özellik belki de göz ardı edilecektir. Herkes kısa abiye giymeyi tercih sebebi yapabilecektir. Özellikle genç bayanların tercih ettikleri model olarak bu senenin vazgeçilmez geçlerin giyim tarzı olacaktır. Daha şık ve daha gösterişli olmak isteyen kızlar açık renkleri koyu renklere göre daha fazla tercih edeceklerdir.

Mini Abiyelerde Yaka Modelleri ilgi çekiyor!

turkuaz abiye modeliMini abiyelerde göğüs dekoltesi ve sırt dekoltesi ön plana çıkacaktır. Bu tür modellerde straplez ve askılı yaka modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca boyundan askılı olan ve omuzdan askılı olan türleri de bulunmaktadır. İster askılı olsun, ister askısız olsun mini abiye modelleri bu sene de özel günlerde ve davetlerde tercih edilecek bir giyim tarzı olacaktır.

Özel günlerin ve mezuniyet balosu gibi organizasyonların vazgeçilmezi olan bu kıyafetler, genç kızlarımızı olduğundan daha şık ve modern birey haline getirmektedir. Bazılarımız sade mini abiyeleri tercih ederken, kimilerimiz benim gibi gösterişli ve işlemeli modelleri tercih etmektedirler. Sizlere bir kaç farklı model sunduk. Eminim içlerinde sizlerin beğeneceği abiyeler mutlaka olacaktır.

Mağaza vitrinlerinde yaz kış fark etmeden, birbirinden güzel ve iddialı abiyeler satışa sunulmaktadır. Bu sezon sizlerin dikkatini çekebilecek modeller sitemize eklenmiştir. Mezun olacaklar, özel davetlere ve düğüne katılacak hanımefendiler sizler için harikulade tasarımlara sahip, orjinal abiyeleri paylaşıyoruz.

beyaz mini abiye modelleri kirmizi abiye mavi abiye mini abiye modelleri mor eflatun abiye pembe mini abiye modelleri puantiyeli mini abiye siyah mini abiye modelleri siyah mini abiye

 

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir