Motifli Battaniye Modelleri Çok güzel Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Motifli Battaniye Modelleri Çok güzel Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Motifli Battaniye Modelleri Çok güzel Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Battaniyeler evde mutlaka bulunan eşyalar arasındadır. Hazır da alınabilen bu eşyaları bazı el işine meraklı bayanlar kendileri yapabiliyorlar. Şiş, tığ hatta iğne oyası teknikleri ile yapılabilen bu battaniyeler biraz sabır istese de ortaya inanılmaz estetik görüntüler çıkartabiliyor. İsteyenler düz renk ile de battaniye örebilirler elbette ki ama motifli battaniye modelleri albenisi ve dikkat çekici özelliği ile öne çıkmakta. Motifli battaniye modelleri arasında en sevilen motifler, kare, çiçek ve zigzag olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu motifler her renge girebilmesi ve her şekilde yapılabilmesi ile evlere renk ve estetik katmaktadır. Yalnızca biraz pratik ve boş zaman ile sizler de harika sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

Motifli Battaniyeye İlham Örnekleri

Harika bir el çalışmanızın karşılığı her zaman hatırlayabileceğiniz bir el veriminin sağlanabilmesi ile oluşabilmektedir. Bu nedenle kimi zaman çocuklarınız için kimi zaman sadece koltukta otururken üzerinize örtünmeniz için ya da araba ile uzun seyahatlerde çocukların üşümemesi adına, motifli battaniye modelleri örülebilir. Bunun için gözlerin hoş olarak algılayıcı rengarenk ve gökkuşağını andıran çeşitli renkler kullanılabilir. Uzunluğunu ve kısalığını kendiniz belirleyerek, kullanım amacına uygun bir el emeği ortaya koyabilirsiniz. Tasarım konusunda isterseniz siyah rengin üzerine sarı, yeşil, pembe, mor gibi renkler ile ufak ufak daireler oluşturun isterseniz, yapboz parçasını andıran şekiller üzerinde bir battaniyeyi kendi elleriniz ile örün.

en güzel Motifli Battaniye Modelleri farklı Motifli Battaniye Modelleri güzel Motifli Battaniye Modelleri harika Motifli Battaniye Modelleri Motifli Battaniye Modelleri facebook Motifli Battaniye Modelleri resimli Motifli Battaniye Modelleri yeni Motifli Battaniye Modelleri

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.