Nescafe Yanında Ne Gider

Nescafe Yanında Ne Gider

Nescafe Yanında Ne Gider

Nescafe, kafein içeren ve zihni uyaran, zindelik veren bir içecektir. Nescafe, sabahları erken saatlerde içince beyni uyarır ve zindelik verir, uykunuzu açar.

Gün içinde keyif almak için, akşamları bütün günün yorgunluğunu atmak için içilir. Yani tutkunları için her an nescefe içmenin bir bahanesi vardır.

Nescafe içerken yanında bir şeyler yemek daha keyifle içmenize yardım eder. Nescafe yanında ne gider, ne yenebilir?

Zencefilli Kurabiye

Nescafe içecekseniz yanında birer ısırık zencefilli kurabiye yerseniz her ikisinin tadı da daha güzel gelir. Minik zencefilli kurabiyeler ile kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Browni Kek

Kakaolu ve sıcak çikolata soslu bir browni ve nescafe yan yana geldiğinde nefis bir görüntü ve lezzet yakalama şansınız çok yüksektir.

Tiramisu

Tramisu özel tadıyla, kremasıyla kendine bağlayan bir tatlıdır. Soğuk tüketildiğinde harika olur, yanında sıcak bir nescafe nefistir.

Mozaik Pasta

Nescafe ile çikolatalı tatlar yakışmaktadır, içerisinde yoğun çikolata barındıran tatlı çeşitleri ile birlikte nescafe içmek çok keyiflidir.

Mozaik pasta, bol kakao ve bisküvi ile yapılır, çikolata tadı yoğundur ve nescafe ile yenmesi güzel olur.

Çikolata

Çikolata mutluluktur, yediğinizde mutluluk verir, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Nescafe ile çikolata yemek bir ayrıcalıktır.

Ekler Pasta

Ekler, arasındaki kreması ve üzerindeki çikolata sosu ile özel bir tattır. Görüntü olarak da yine özel olduğu belli olan bir tatlıdır, severek yiyeceğiniz bu tatlı ile nescafenizi yudumlamak sizi dinlendirir.

9 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.