Nescafenin Yanında Ne Gider

Nescafenin Yanında Ne Gider

Nescafenin Yanında Ne Gider

Nescafe ülkemizde de diğer ülkelerde olduğu gibi tüketimi son derece fazla olan içecekler arasında yer almaktadır.

Güne ilk başladığınız anlarda, sohbet ortamlarında, ders çalışırken konsantrasyon gerektiren durumlarda olmazsa olmaz içeceklerdendir.

Hazırlanması son derece kolay olan bu kahve çeşidimizi tüketirken, yanında mutlaka bir tatlı çeşidi aranır.

Kurabiye, kek, bitter çikolata, Yaş pasta ve kremalı ekler, nescafenin yanında gözlerin aradığı tatlı çeşididir. Dilerseniz bu tatlı çeşitlerimize biraz değinelim.

Kurabiye

Kurabiyenin ağızda dağılması için, en önemli malzemesi margarin ya da tereyağıdır. Yumurta, şeker, un, yoğurt, çok az sıvı yağ ve isteğe bağlı olarak meyve kurusu, damla çikolata, haşhaş, fındık, fıstık, ceviz ve bademli yapabilirsiniz.

Kurabiye kalıplarıyla şekil verdiğiniz zaman, hoş bir sunum yapmış olursunuz. Nescafenin yanında damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakacaktır.

Kek

Kekinize isteğinize göre malzemeler ekleyebilirsiniz. İster browni tarzı ıslak kek, isterseniz de havuçlu tarçınlı bol cevizli bir kek de yapabilirsiniz.

Nescafenin yanında damak tadınıza uygun olan hangi tercihi yaparsanız yapın doğru seçim olacaktır.

Bitter Çikolata

Nescafenin yanında ikram olarak kaşık şeklinde bitter ya da sütlü çikolata ikramı yapılsa da bu kadarı az gelebilmektedir.

Bitter çikolatada, kakaonun verdiği alı tadı alınmış olan bitter çikolatalar daha çok tercih edilmektedir. Nescafenin yanında aranılan tatlar arasındadır.

Yaş Pasta 

Özellikle dilim yaş pastalar tercih edilirken, isteğe bağlı olarak çikolatalı ya da meyveli tercihinde bulunabilirsiniz. Nescafe ile damakta hoş bir uyum sağlayacaktır.

Kremalı Ekler

Yemesi son derece zevkli olan ekler, bol kremasıyla nescafenin yanında, yüzde bir tebessüm bırakacaktır.

11 Beğenmekten Vazgeç

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir