Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası ( Eşler ve Aile arası)

Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası ( Eşler ve Aile arası)

Nihat Hatipoğlu Dargınlık Duası ( Eşler ve Aile arası)

Dargınlık durumlarında dua etmek oldukça faziletli bir iştir. Bu dua etme eylemi ile Allah’ın da rızasını alabilir ve bu sayede de dargınlık durumlarından sakınabilirsiniz. Dargınlık, İslam dini açısından sakıncalı bir durum olarak görülmektedir. Bu yüzden de herhangi bir dargınlık durumunda da Nihat Hatipoğlu dargınlık duası okuyarak dargın olduğunuz kişi ile aranızın düzelmesini, Allah’ın izni ile isteyebilirsiniz. Bunun için söz konusu duaları gün içinde sürekli olarak okumanız gerekmektedir. İstikrarlı bir şekilde bu okumaları devam ettirirken aynı zamanda da Allah rızasını alabilmek için namaz kılmalı ve bunun yanında da dinin getirmiş olduğu diğer görevleri ve ibadetleri yerine getirmeniz gereklidir.

Dargınların Barışması İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu dargınlık ve küslük duası kapsamında bu duaları okuduktan sonra, dargın olduğunuz insanın özür dilemesini ya da buna benzer bir hareket etmesini beklemek doğru olmayabilir. Bunun için sizin de adım atmanız gerekebilir. Bu açıdan dua ettikten hemen sonra dargın olduğunuz kişi ile iletişime geçmeniz sağlıklı bir durum olabilir.

Nihat Hatipoğlu Duaları Bereket Duası

Bu dua kapsamında da Al-i İmran duasını ve buna benzer olan diğer duaları okuyabileceğinizi ve bu açıdan da Allah’ın Rezzak isminin hürmetine O’ndan rızık ve bereket isteyebilirsiniz. Tüm rızıkların, varlığın ve yokluğun tek sahibi olan Allah’ın izni ve takdiri ile de bunlara kavuşabilirsiniz.

nihat hatipoğlu dargınlık duası

https://www.youtube.com/watch?v=cVqRjWfx4Zg

5 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Adam beni kandirdi evlendi oglu ile kizim iki gun sonra evden atti ben bir yil baktim ev esya adam yakami birakmiyor evimi basti kufur eti sabir kalmadi ne yapmaliyim katil olacam gurur yok adamda tesekkurler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir