Nihat Hatipoğlu Dilek Ve İstek Duası

Nihat Hatipoğlu Dilek Ve İstek Duası

Nihat Hatipoğlu Dilek Ve İstek Duası

Müslümanların ir ay oruç tutmakta olduğu ramazan atında hoş sohbetleri ve Allaha edilmesi gereken duaları anlatan Nihat Hatipoğlu dilek duası ve duanın gerekliliklerinden de bahsetmektedir. Bir kimse Cuma gecesi yani perşembeyi cumaya bağlayan gecede 100 kere salavat-ı şerif olursa Allahtan istediği dileği gerçekleşmektedir. Salavat-ı şerifi okumak dünya hayatında iyilikler ve güzellikleri getirmekte, ahiret hayatında da muratlara erişmekte hayır kapılarını açan bir anahtardır. Allahın merhametine sığınıp af dilemeyi içeren duaların 7 kere okunması da dileklerin kabulü için en hayırlı yolu oluşturmaktadır.

Nihat Hatipoğlu Dileklerin Kabulü İçin Büyük Hacet Duası

Nihat Hatipoğlu dileklerin kabul olması için sıklıkla okumakta olduğu duanın hacet duası olduğunu belirmiştir. Ayrıca dileklerin gerçekleşmesi için ibadetlerin tam olarak yerine getirilmesi ve hayırlı bir kul olmanız da gerekmektedir. Sadece dualardan beklenti olması gerekmektedir. Allah ibadetlerini yerine getirmekte olan hayırlı ve iyi insanların dileklerini en hayırlı şekilde yerine getirendir. Ondan başka yaratıcı yoktur ve alemlerin tek sahibi de yalnızca o’dur.

Dilek Duası Nihat Hatipoğlu

Cuma gününde okunacak olan dualar ve 100 kere salavat-ı şerif okumak kulların Allahtan istedikleri dileklerin gerçekleşmesinde hayır kapılarını açan ibadetidir. Her dua şükür ibadetini yerine getirmektedir. Kullar Allahtan istedikleri dilekleri hacet namazı kılarak iletmektedir. Allah’ta kulları için en hayırlı olanı yerine getiren mutlak bir güçtür.

DİLEK DUASI

14 Beğen

Yapılan Yorumlar

  1. Sım aleyküm hocam size bir sorum olacak ben 28 yaşındayım bekarım benim yüzümde beklerim var sonradan çıkan beklerim yüzümde.çil gibi oluşmuş ve kimse yüzümden dolayı beni istemiyorlar bana gelen görücülerim yüzümü görünce faz giyorlaryüzüm için yani benler için okunacak dua yokmu geri için yorumunuzu bekliyorum hocam

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir