Okul için en ideal ve güzel saç modellerinin yapılışlarını videoda izle

Okul için en ideal ve güzel saç modellerinin yapılışlarını videoda izle

Okul için en ideal ve güzel saç modellerinin yapılışlarını videoda izle

Günlük kullanım olsun, özel günlerde davetlerde olsun her bayan saçına, modeline, rengine ve uyumuna özen gösterir. Bu özenin gösterildiği yerlerden biri de okuldur. Okul saç modelleri diğerlerine daha sade ve resmi modellerdir.

Okula giderken sabahları erken kalkıp, uyanıp, kendinize gelip ayna karşısında saatler geçirmek istemezsiniz. O yüzden genellikle okula giden genç bayanlar, onları uğraştırmayacak yapımı ve kullanımı kolay olan modelleri tercih ederler. Bu modeller ve yapılışları şöyledir:

  • Balerin topuzu: Tepeden sıkıca topladığınız saçların tokaya yakın olan tarafına hafifçe krepe yapın ve saçlarınızı tokanın etrafında çok sıkmadan doladıktan sonra saçınızı tel tokalarla sabitleyin.
  • At kuyruğu: Saçlarınızı düz bir şekilde taradıktan sonra lastik bir toka yardımıyla, saçınız tokanın içinden geçirerek toplayıp sabitleyin.
  • Doğal dalgalar: Akşamdan yıkadığınız saçınızı nemli haliyle kremleyin ve burun. Birkaç dakika sonra kendinden doğal dalgalı bir görünüme kavuşacaktır.

Yukarı da belirttiğim okul saç modelleri hem şık hem de çok vakit kaybetmeden yapılacak kullanışla modellerin başında gelmektedir.

Öğrenciler İçin Saç Modelleri

Eskiye dönüş akımı olduğu için öğrencilere tabi ki beyaz kurdeleli aksesuarları at kuyruklarınız da kullanabilirsiniz. Bu hem çok daha masum ve genç bir görünüm kazanma imkanını size verecektir. Ayrıca açık bıraktığınız saçlarınıza beyaz kurdeleli bir toka tutturarak yine çok romantik bir saç modeline sahip olmuş olursunuz. Bu kurdeleleri özelikle de örgüleriniz ile kullanır iseniz çok daha modaya uygun bir görüntü oluşacaktır.

Okul saç modellerinde tabi ki pratikliği nedeni ile de en çok tercih edilen saç modeli topuzlardır. Topuzlarınızı daha gevşek bırakarak arkadan bazı saç tutamlarını serbest dökülmesine izin verebilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın ön kısımlarından, kulaklarınızın üstünden iki parça saç bırakarak yine hoş bir görünümü saçlarınıza kazandırabilirsiniz.

okul saç modelleri 2016 okul saç modelleri lise okul saç modelleri örme okul saç modelleri resim okul saç modelleri toplu yeni okul saç modelleri

3 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir