Okul Tableti Bilgisayara Nasıl Bağlanır? İşte Ayarları

Okul Tableti Bilgisayara Nasıl Bağlanır? İşte Ayarları

Okul Tableti Bilgisayara Nasıl Bağlanır? İşte Ayarları

Okul tableti bilgisayara nasıl bağlanır, diyorsanız, bu konuda rutin bir uygulama vardır. Kuralları yerine getirerek kısa zaman içinde tabletiniz ile bilgisayara bağlanabilirsiniz. Okulda dağıtılan tableti bilgisayara bağlamak için sorun yaşıyorsanız, google playden USB debug adlı programı indirebilirsiniz Bu program tabletinizde 12kb yer kaplayan bir uygulamadır. Oradaki USB hata ayıklama size bu sorun karşısında yardımcı olacaktır. Tabletinize root yetkisi vermeniz gerekecektir.

Tablet Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Tablet genel olarak USB kablosu ile bilgisayara bağlanmaktadır. Bu konuda sorun yaşıyorsanız ki genelde okul tabletlerinde sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için yapmanız gereken ise Air Droid gibi bir programı indirmek. Böylece kolayca bağlanma işlemini yapabilirsiniz. Bu tür programlar root yetkilendirmesi de vermektedir.

Telefon Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Telefonların bilgisayara bağlanması telefon çeşidi ve markasına göre değişse de, normalda şarj aletinizin bir ucunuz USB şeklinde kullanarak kolayca telefonunuz ile bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz. Bazı dosyalar için bluetooth uygulamasından da yararlanabilirsiniz. Mac ve Iphone bu konuda hızlı etkileşim sağlayarak kolayca bağlanmayı sağlamaktadır. Eğer farklı marka kullanıyorsanız USB kablosu en büyük yardımcınız olacaktır. Tablet ya da telefonların bilgisayarlara bağlanması, bilgi ve dosya aktarımı bakımından önemlidir. Bu nedenle bu gibi özellikler konusunda sorun yaşamanız halinde hızlıca bazı ek programlar ile bu sorunları çözmelisiniz ki sonradan sorun yaşamayın.

Okul Tableti Bilgisayara Nasıl Bağlanır

20 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir