Örgü lif modelleri ve çeyizlik güzel çeşitleri

Örgü lif modelleri ve çeyizlik güzel çeşitleri

Örgü lif modelleri ve çeyizlik güzel çeşitleri

Örgü lif modelleri günümüzde de kullanılan lif çeşitlerindendir. Hazır alınan liflerden daha kullanışlı olduğu ve daha uzun süreli bir ömre sahip olduğu için hala tercih edilmektedir. Birçok farklı modelde yapılabilmektedir. Yuvarlak yapılabildiği gibi kadre yapılabilir. Genelde bu yuvarlar ve kare yapılan liflerin içlerine bir desen işlenir. Bu bazen çiçek bazen ise hayvan figürüdür. Eğer çocuklar için yapılıyorsa eğlenceli şeyler kullanılmaya dikkat edilir. Hala genç kızların çeyizlerinde yer alan lifler, çok ağır ve kibar modellere de sahiptir.

Eğer çift taraflı yapılır ise içerisine sabun koyulabilir. Ve banyo esnasında el içine sokularak vücut temizliği kolayca gerçekleştirilebilir. Günümüzde sabun yerine duş jeli kullanılmaktadır. Bu sebeple tek katlı lifler de gayet pratik kullanılabilmektedir. İstediğiniz lif seçeneğini kolayca yapabilirsiniz. Çok çeşitli ipler olduğu için bu ipler ile yapılabilecek lif seçenekleri de fazladır. Örgü lif modelleri arasından seçim yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Böyle bir durumda kullanışlı, pratik modelleri tercih edebilirsiniz. Çok çeşitli desenler de vardır. Bu desenleri model içinde de yapabilirsiniz, sonradan da ekleyebilirsiniz. Tığ ile yapılan küçük güller, meyveler, hayvan ve çocuk figürleri sonradan yapılan liflere eklenebilir. Böylece liflerde farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihlerinize bağlıdır. Kişisel zevklerine göre modeller arasından seçim yapabilir ve buna uygun malzemeleri alarak liflerinizi kolayca yapabilirsiniz.

altıgen modelli örgü lif modelleri bir sürü yuvarlak örgü lif modelleri çift renkli örgü lif modelleri darı beyaz örgü lif modelleri değişik örgü lif modelleri örneği pembe beyaz örgü lif modelleri rengarenk örgü lif modelleri

yeni örgü lif modelleri yuvarlak model örgü lif modelleri

15 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.