Örgü Motif Modelleri İle Örneklerinize Farklılık katın

Örgü Motif Modelleri İle Örneklerinize Farklılık katın

Örgü Motif Modelleri İle Örneklerinize Farklılık katın

Örgü hanımların evde kullanmayı sevdiği ve evleri güzelleştiren bir süstür. Çeşitli örgü motif örnekleri kullanılarak çeşitli şeyler elde edilebilir. Örgü motif örnekleri olarak en çok kullanılanlardan birinin yapımı şu şekildedir; bu motif tığ ile yapılmaktadır. İlk önce 4 zincir çekip kapatılır. Sonra o 4 zincirin içine 3 tan ikili tırabzan yapılır. Araya 3 zincir çekilir ve tekrar ikili tırabzan yapılır. Bu şekilde göbek kurulur. Sonra ikinci sıraya geçildiğinde 3 tane ikili tırabzan ve 3 zincir çekilir. Buradaki amaç köşeleri ikili kurmaktır. Daha sonra ikinci renge geçilir. Bu işleme hep köşelerden başlanır. Yine 3 ikili tırabzan ve 3 zincir ile başlanır. Bu şekilde devam edilir.

Motiflerden Bütünler

Öncelikle sizler de her zaman battaniye gibi büyük parçalar örmek istiyorsanız o zaman motifler sayesinde bunu yapabilirsiniz. Uzun bir şey ile uğraşmak her ne kadar sıkıcı olsa da kısa şeyleri yapıp bunları birleştirmek her zaman çok daha kolay olacaktır. Bu nedenle de öncelikle sizler de örgü motif örnekleri konusunda bir bilgi sahibi iseniz o zaman çok kolay parçalardan bütüne gidebilirsiniz. Üstelik motif konusunda da bir sıkıntınız ya da sınırlamanız olmayacaktır. Çünkü her zaman istediğiniz modeli çok kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Sizler de hemen tığı elinize alın ve istediğiniz modeli çıkarmaya çalışın.

değişik Örgü Motif Modelleri en güzel Örgü Motif Modelleri farklı Örgü Motif Modelleri güzel Örgü Motif Modelleri harika Örgü Motif Modelleri Örgü Motif Modelleri facebook Örgü Motif Modelleri resimli Örgü Motif Modelleri tumblr Örgü Motif Modelleri yeni Örgü Motif Modelleri

17 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.