Özlü Sözler resimli kısa ve anlamlı

Özlü Sözler resimli kısa ve anlamlı

Özlü Sözler resimli kısa ve anlamlı

Pek çok durumu kısa yoldan çok daha etkili bir şekilde anlatmanın en iyi yöntemi özlü sözlerdir. Özlü sözler ile en karmaşık durumları bile çok kolay ve çok etkili bir şekilde özetleyebilirsiniz. Her konuda ve hemen her durum hakkında oldukça etkili özlü söz bulabilirsiniz. Gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ancak derin bir anlam taşıyan bu sözler en uzun ve en süslü cümlelerden bile etkileyicilerdir.

Özlü Sözler Anlamlı Sözler

Düşünce, ilke, duygu ve bunun gibi şeyleri en kısa yoldan en etkili şekilde anlatan bu sözler aynı zamanda edebiyatta da çok yaygın olarak kullanılmıştır. Özellikle şiirlerin özlü sözlerle dolu olduğunu siz de görebilirsiniz. Özlü sözler; ünlü şairler, yazarlar, düşünürler, bilim adamları ya da devlet liderleri tarafından söylenir ve toplumun büyük bir kısmını etkilemeyi başarır. Özlü söz aynı zamanda insanların yaşam biçimlerini, amaçlarını ve bu tarz şeyleri de anlatmaktadır. Hayatı özetleyen özlü sözlerden biri de; “ hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de. Bu yüzden hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da.”

Güzel Sözler

İnsanların tecrübelerine dayanarak söylediği bu sözler pek çok insan için yol gösterici nitelik taşımaktadır. Pek çok özlü söz pek çok insanın en karmaşık ve en zor anlarını kısa ve etkili bir şekilde özetlemekte hatta insanoğlunu anlatmaktadır.

Özlü Sözler resimli anlamlı Özlü Sözler resimli face paylaş Özlü Sözler resimli face Özlü Sözler resimli facebook özlü sözler resimli indir Özlü Sözler resimli kısa Özlü Sözler resimli paylaş Özlü Sözler resimli twitter Özlü Sözler resimli uzun Özlü Sözler resimli

12 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.